Loading

Chaty v Kováčovej ZV

(2 objekty + 29 objektov v okolí 25 km)

Chalupa U DANKY

Kováčová (okres Zvolen), na okraji obce / mesta, pri jazere
Naša chalúpka Vás chytí za srdce...

Chata Kováčová

Kováčová (okres Zvolen), v rekreačnej oblasti, pri lese / n...
Chata v nádhernom lesnom prostredí

Zruby Pod Borovicou

Trnavá Hora (Kováčová (okres Zvolen) 10,9 km vzdušne), mimo...
Nadštandard v Kremnických vrchoch :)

Chata Masarik

Malachov (Kováčová (okres Zvolen) 12,0 km vzdušne), na okraj...
Útulná chata v lese so saunou!

Zrub Malachov

Malachov (Kováčová (okres Zvolen) 12,1 km vzdušne), v rekrea...
Zrubový dom s kúpacou kaďou, trampolínou

Zrub Malachov

Malachov (Kováčová (okres Zvolen) 12,1 km vzdušne), v rekrea...
Vhodné pre rodiny s deťmi,detské ihrisko

Chata pod lipou

Kozelník (Kováčová (okres Zvolen) 13,0 km vzdušne), na samot...
Chata s jazierkom na samote pri lese

Chata na Králikoch

Králiky (Kováčová (okres Zvolen) 15,1 km vzdušne), mimo obce...
Príjemná chata v pokojnom prostredí lesa

Chata Borinka

Králiky (Kováčová (okres Zvolen) 15,5 km vzdušne), v rekreač...
V krásnom a tichom lesnom prostredí

Chata Zuzanka

Králiky (Kováčová (okres Zvolen) 15,6 km vzdušne), na okraji...
Chata na okraji lesa, v tichom prostredí
1 - 31 / 31

Chaty Kováčová ZV

Chaty Kováčová ZV 1

Kováčová významné kúpeľné mesto

Obec ležiaca v teplej časti Slovenska, na okraji Kremnických vrchov, je turisticky obľúbená a známa vďaka výskytu minerálnych prameňov v okolí. Ich priaznivé účinky môžu využívať návštevníci kúpaliska aj kúpeľov. Veľkej obľube sa teší Holidaypark Kováčová, v ktorom sa okúpete v termálnych bazénoch s teplotou od 26°C do 38°C. Priaznivé účinky miestnej vody si užijete počas celého roka.

Vonkajšie aj vnútorné, plavecké, oddychové aj detské. Všetky tieto bazény nájdete v Kováčovej. Energiu doplníte v reštaurácii, bare alebo bufetoch v areáli. V lete si dáte do tela počas cvičenia vo vode. Deti sa zabavia s animátormi.

Voda z termálneho prameňa v Kováčovej pôsobí priaznivo predovšetkým na pohybové ústrojenstvo, pri liečbe nervových chorôb, chorôb látkovej výmeny, obličiek, či močových ciest. Úľavu od zdravotných ťažkostí Vám poskytne liečba vodou, teplom, elektroliečba, masáže, liečebný telocvik aj pobyt v saune. Dovolenka v Kováčovej však môže byť spojená aj s návštevou Kremnických vrchov a Štiavnických vrchov.

Chaty v Kováčovej - ideálne ubytovanie pre Vás

Príroda obklopujúca Kováčovú priam láka ubytovať sa v jej blízkosti. Ideálnou voľbou ubytovania je pre tento prípad chata alebo chalupa na okraji obce. Drevená architektúra uprostred stromov, zruby aj murované chaty. Z pestrej ponuky si určite vyberiete tú pravú, z ktorej podniknete výlety nielen za vodou do kúpeľov alebo vodného parku, ale aj do okolitej prírody. Okolité kopce sú výbornou voľbou na turistiku aj výlety na bicykli. Z chaty v Kováčovej sa môžete vybrať na túru k Pustému hradu. Na jej konci Vás čakajú neopakovateľné výhľady na Zvolen a jeho okolie. Ubytovať sa nemusíte len priamo v Kováčovej. Autentickú atmosféru si užijete aj na chateHronseku. Okrem prírodných krás tu stojí za pozornosť Drevený kostolíkHronseku, ktorý je ako pamiatka zapísaný na zozname UNESCO.Chaty Kováčová ZV 2

Len pár kilometrov od Kováčovej leží Špania Dolina. V obci s bohatou baníckou históriou a remeslami oceníte možnosť ubytovania v štýlovej chate. Poprechádzate sa po haldách, ktoré tu zostali po banskej činnosti v obci, aj po náučnom chodníku. Za pozornosť stojí aj banský orloj v centre obce. Pokiaľ sa chystáte spoznávať Štiavnické vrchy, ubytujte sa na chate napríklad v obci Kozelník. Ak chcete mať na blízku Kremnické vrchy, vyberte si ubytovanie na chate v obci Malachov, či Trnavá Hora.

Výhody ubytovania v Kováčovej

Chaty sú výbornou voľbou, ak preferujete ubytovanie v blízkosti prírody. Svojou veľkosťou sú vhodné tak pre rodiny deťmi, ako aj pre väčšie skupiny. V chate nájdete útočisko, aj keď si potrebujete na chvíľu odpočinúť od každodenných starostí osamote. Poskytujú dostatok súkromia, ale aj priestor pre spoločné aktivity. Každá chata má k dispozícii spoločenskú miestnosť, terasu alebo záhradu, kde môžete tráviť spoločné chvíle. Pokiaľ žijete v byte, chata bude pre Vás výbornou zmenou. Užijete si tu domácku atmosféru a pohodlie za rozumnú cenu.Chaty Kováčová ZV 3

V aktuálnej ponuke chát v Kováčovej nájdete ubytovacie jednotky s WiFi, záhradou, terasou, grilom a v blízkosti lesa aj s možnosťou ubytovania Vášho domáceho miláčika. Od tradíciou dýchajúcich chát až po moderné zrubové komplexy. Chaty vhodné pre rodiny aj rekreačné domy ideálne pre väčšie skupiny. Detské ihrisko, bezprostrednú blízkosť prírody aj kúpaliska. Z toho všetkého je vyskladaná pestrá ponuka chát v Kováčovej a jej blízkom okolí.

Obľúbenosti Kováčovej u návštevníkov rôznych vekových kategórií aj záujmov je prispôsobená aj ponuka ubytovania. Nájdete tu rodinné apartmány, penzióny rôznych veľkostí aj kúpeľné hotely s komplexnou ponukou služieb.

Dôvodov, prečo si vybrať ako cieľ dovolenky práve Kováčovú je niekoľko. Nájdete tu krásnu prírodu, nazriete do jej histórie a v miestnej vode si oddýchnete fyzicky aj psychicky.