Chatka v tichom prostredí lesa

Srdečne Vás pozývame stráviť dovolenku v našej chatke s výbornou polohou v lese uprostred krásnej prírody Štiavnických vrchov, v tichej rekreačnej oblasti kúpeľnej obce Sklené Teplice. Okrem dokonalého pokoja, tichého prostredia a súkromia si môžu hostia v blízkom okolí chatky vychutnávať široké možnosti turistických a cyklistických túr, zber lesných plodov či relax v areáli liečebných termálnych kúpeľov v Sklených Tepliciach.

Našim hosťom ponúkame príjemné cenovo výhodné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chatke s celkovou kapacitou pre 5 osôb. V chatke sú Vám k dispozícii dve dvojlôžkové izby, z ktorých jedna disponuje možnosťou využitia jednej prístelky. Na prípravu vlastných chutných jedál môžete v objekte využívať plne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou a možnosťou pohodlného posedenia. K výbave kuchynky patrí okrem kompletného kuchynského príslušenstva aj elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička a kachle. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať a oddychovať môžu ubytovaní hostia na vonkajšom posedení s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. Ubytovanie je predovšetkým vhodné pre milovníkov turistiky a návštevníkov vyhľadávajúcich nádhernú prírodu, pokoj a oddych od ruchu miest. Parkovanie áut je možné priamo pri chate. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a čoskoro nás znovu opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.