Štýlová chata pri potôčiku u lesa.

Pozývame Vám stráviť príjemný čas do Babeho Chaty, ktorá leží v prekrásnom horskom prostredí Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, necelých 6 km od obce Banská Belá. Určite Vás potešia výlety po značených horských cyklotrasách „Bajkom k tajchom“ - Beliansky okruh. Milovníci turistiky si po ceste nazbierajú lesné plody či hríby. Deťom urobíte radosť návštevou blízkej farmy Gazdáčik. Odporúčame Vám taktiež navštíviť historické mesto Banská Štiavnica (10 km) alebo sa zrelaxovať vo Vodnom raji vo Vyhniach (20 km). Počas zimy si zalyžujete na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Babeho Chata je Vám k dispozícii celoročne pre 10 osôb. Chata vznikla prestavbou gazdovského domu a prešla kompletnou rekonštrukciou. Ideálna je tak pre rodinky s deťmi, väčšie skupinky priateľov a známych.

V prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom a CD prehrávačom. Gazdinky aj nadšencov pre varenie poteší plne vybavená kuchyňa s jedálenským sedením. Rovnako tu môžete využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Schodiskom sa dostanete do podkrovia chaty, kde sú pre Vás pripravené dve 4-lôžkové spálne. V každej spálni je situovaná jedna manželská posteľ a dve samostatné lôžka. Do ktorejkoľvek je možné umiestniť maximálne dve prístelky.

Na rozľahlej záhrade si oddýchnete v altánku s vonkajším posedením, ako aj pripravíte jedlá na ohnisku s možnosťou opekania či chutný kotlíkový guláš. Zaparkovať Vaše autá môžete priamo vo dvore ubytovania. Vykurovanie je zaistené teplovzdušným krbom a sporákom na pevné palivo, zdroj vody je zabezpečený z vlastnej studne. Pokiaľ chcete prežiť relax v príjemnom tichom prostredí v srdci Slovenska, Babeho Chata je na to ako stvorená. Pre zachovanie tichého prostredia a pokoj susediacich chalupárov nie sú povolené víkendové alkoholické párty a bujaré oslavy s hlasnou hudbou! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí