Útulná chata v lese so saunou!

V chatovej osade Ortutý patriacej obci Malachov sa nachádza komfortná Chata Masarik, z ktorej sa ľahko dostanete do okolitej prírody Kremnických vrchov. Na svoje si tu prídu najmä rodinky s deťmi či skupinky priateľov a známych, ktorí sa dokonalo zrelaxujú vo fínskej saune alebo sa schladia v menšom ochladzovacom bazéne.

Okolitú prírodu spoznáte prostredníctvom cyklistických a turistických trás, ako aj výletmi po náučných chodníkoch. V letnom období si tu tiež nazbierate chutné lesné plody a hríby. Malachovká dolina Vám odhalí rôzne prírodné úkazy, ako je Malachovský vodopád, Ľadové diery alebo zvyšky baní a štôlní ukryté pod vrstvou machu a rastlín. Milovníci zimných športov si zalyžujú či zasnowboardujú vo vzdialenejších lyžiarskych strediskách Skicentrum Tajov a Sielnica - Brestová.

Ubytovať sa v Chate Masarik môžete počas každého jedného dňa v roku, kde máme pripravené útulné ubytovanie pre maximálne 13 ľudí. Tí si svoj pokoj a súkromie užijú v piatich izbách.

Príjemne strávený čas v kruhu najbližších strávite v dvoch spoločenských miestnostiach na poschodí chaty, pričom v jednej sa nachádza štýlový krb s televízorom a v druhej bar s televízorom. Ďalšia spoločenská miestnosť s televízorom, CD/DVD prehrávačom a rádiom je situovaná na prízemí chaty. K dispozícii je tu stolný tenis ako aj herná konzola. Vlastné jedlo si pripravíte v plne vybavenej kuchyni, v ktorej je tiež možnosť využiť práčku či žehličku. Na každom poschodí chaty sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve toalety (dámska a pánska).

Naši hostia môžu využiť jednu 4-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami a jednu 3-lôžkovú spálňu so samostatnými lôžkami. Tieto spálne sú dovybavené balkónom. K dispozícii sú rovnako tri 2-lôžkové spálne, z ktorých jedna je umiestnená na prízemí chaty.

Príjemný relax načerpáte aj pri saunovaní sa alebo ochladzovaní sa v malom bazéne. Pre hostí je tiež pripravené posedenie v Kolibe s letnou kuchyňou a vnútorným grilom, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 20 ľudí. K dispozícii je rovnako gril a vonkajšie ohnisko. Súčasťou areálu je aj malé jazierko. Deti sa vyšantia na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami a šmýkačkou. Parkovanie 10 áut je možné priamo na parkovisku pri chate, ktoré je uzamykateľné závorou.

Veríme, že si k nám prídete užiť príjemne strávenú dovolenku v kruhu najbližších v obkolesení nádhernej prírody Kremnických vrchov. Tešíme sa na Vás!