Chata s jazierkom na samote pri lese

Chata pod lipou predstavuje novopostavenú drevenicu, ktorá je situovaná uprostred nádhernej prírody Štiavnických vrchov, vo vzdialenosti približne 1 km od malebnej obce Kozelník. Jedinečná poloha chaty v krásnom tichom prostredí na samote pri lese je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého súkromia, pokoja a oddychu. Blízke okolie poskytuje našim hosťom ideálne podmienky pre podnikanie množstva príjemných lesných prechádzok, horských a cyklistických túr. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri rybolove alebo kúpaní sa v okolitých jazerách - tajchoch, na ktoré sú Štiavnické vrchy skutočne bohaté. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj hubárčením, zberom lesných plodov či spoznávaním kultúrnych a historických pamiatok blízkej Banskej Štiavnice (10 km), kde môžete navštíviť Banské múzeum v prírode, Nový a Starý zámok, kalváriu, krásnu botanickú záhradu či množstvo iných zaujímavých miest.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej útulne zariadenej, novopostavenej dreveničke, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 12 až 13 osôb. Prízemie drevenice je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s kachľovou pecou, LCD televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia jednej prístelky). Súčasťou spoločenskej miestnosti je zároveň plne vybavená kuchynská časť s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál, v ktorej môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru a kompletný kuchynský riad. Na prízemí je Vám zároveň k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta ako aj detský kútik s pripravenými hračkami pre Vaše ratolesti. Schodiskom sa dostanete na poschodie chaty, kde sa nachádzajú 3 spálne: jedna menšia 2-lôžková izba a dve väčšie izby s kapacitou 4 a 6 lôžok, vybavené aj poschodovými posteľami. Počas celého Vášho pobytu môžete vo všetkých priestoroch chaty využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení na veľkej zastrešenej terase chaty s možnosťou grilovania na prenosnom záhradnom grile. Príjemnú atmosféru ubytovania tu dotvára aj pekné jazierko so pstruhmi, na ktoré budete mať výhľad priamo z terasy chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte.

Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí