Útulná chata, oddych pri lese, diaľnicou

Zavítajte diaľnicou do prekrásneho, tichého, kúpeľného mesta Sklené Teplice, kde na Vás čaká malebná príroda, pokojné prostredie a šum stromov.

Chata Relax je situovaná neďaleko kúpeľov, 700 m od kúpaliska, v časti Láne. Okrem známych Liečebných termálnych kúpeľov Sklené Teplice si tu v lete naplno vychutnáte aj termálne kúpalisko.

Na výletoch a nenáročných túrach sa spoločne vyberiete objavovať Kapitulské bralá pri rybníku Žakýlske pleso, novopostavený Hrad Marcus, zrúcaninu Šášovskeho hradu alebo Mini Zoo pri Žiari nad Hronom. V susedstve našej chaty Vás zaručene poteší možnosť vidieť domáce zvieratká a zažijete tak aj agroturistiku. V zimnom období si dobre zalyžujete v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort alebo na Skalke a Krahuliach. Históriu môžete obdivovať v neďalekej Banskej Štiavnici.

Radi Vás privítame celoročne v našej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou 11 lôžok a 4 prístelky. Dovolenka u nás ponúka ideálne ubytovanie najmä pre rodiny s deťmi.

Prízemie ubytovania je tvorené spoločenskou miestnosťou, ktorá je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou pre všetkých návštevníkov. Príjemne si tu posedíte pri krbe, sledovaní televízora so satelitným príjmom alebo počúvaní rádia. Na dvoch rozkladacích gaučoch sa tu pohodlne vyspia dve až štyri osoby. V rámci ubytovania využijete tiež spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví chaty sú dve spálne, jedna 4-lôžková a jedna 2-lôžková s prístelkou.

Pre hostí je v prípade záujmu k dispozícii v prízemí aj jeden turistický apartmán. Tento je tvorený 2-lôžkovou spálňou a 1-lôžkovou spálňou s prístelkou, televízorom, kuchynským kútikom, umývadlom, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Turistický apartmán má aj vlastný vchod.

V exteriéri si posedíte v príjemnom altánku alebo hojdacej sieti. V ohnisku si opečiete slaninku, alebo si na ňom uvaríte chutný guláš v kotlíku. Pre detičky sme pripravili menšie pieskovisko a hojdačky. Zároveň môžu vyskúšať jazdu na poníkovi a koni. Vaše bicykle a lyže si odložíte v komore, prípadne vo vonkajšej drevárničke. Parkovanie piatich áut je zabezpečené priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá