Chata na okraji lesa, v tichom prostredí

Pozývame Vás na skvelú rodinnú dovolenku do Chaty Zuzanka, ktorá sa nachádza v krásnom horskom prostredí dedinky Králiky, v blízkosti mesta Banská Bystrica.

Keďže sa chalupa nachádza v tichej časti obce, priamo pri lese, môžete sa spolu s deťmi poprechádzať okolitými kopcami a nazbierať si rôzne hríby či plody. Prostredie Kremnických vrchov ponúka veľa možností na aktívne strávenie dovolenky - či na turistiku alebo cykloturistiku. Odporúčame Vám návštevu kremnickej mincovne, hrad či iné zaujímavosti, ktoré ponúkajú mestá Banská Štiavnica či Banská Bystrica. V zime sa oplatí lyžovanie v lyžiarskom stredisku Ski Králiky, Ski Šachtičky a Park Snow Donovaly.

Pokojnú dovolenku prežijete v Chate Zuzanka, kde Vás s radosťou privítame počas celého roka. Kapacitne je chata prispôsobená pre 12 hostí.

Teplo domova Vám zaistí krb v obývacej izbe, kde sa nachádza pohodlné gaučové sedenie, televízor na káblové pripojenie, DVD prehrávač, rádio a rôzne spoločenské hry. Chutné pokrmy si zas pripravíte v kuchynke s plynovým sporákom s el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Na prízemí chaty nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ďalšia kúpeľňa s vaňou a toaletou, ako aj jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a prístelkou.

Schodiskom sa dostanete do spálňovej časti. Tu sú pre Vás pripravené spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou, jedna 4-lôžková so samostatnými posteľami a jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jednou prístelkou (navyše s balkónom a krbovou pieckou).

Pri príchode si môžete svoje veci zložiť v predsieni a rovno sa ísť spolu s deťmi vyšantiť na veľkú záhradu. Tu sa v letnom období nachádza ihrisko s pieskoviskom, bazénom, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou i trampolínou. Využiť môžete tiež altánok, kotlík, gril, záhradný krb, ohnisko. K dispozícii je Vám aj terasa v posedením. Dospelí si dokonalo oddýchnu vo fínskej saune (za poplatok 20 EUR/deň). Zaparkovať Vaše 4 autá môžete priamo pri chate. V zimnom období sa parkuje pri ceste cca 50 m od chaty.

Teší nás, keď sa detský smiech šíri v Chate Zuzanka. Ak chcete aj Vy zabudnúť na každodenné starosti a prežívať radosť v kruhu najbližších, stačí si zarezervovať pobyt u nás.

Nástup na pobyt je od 14:00 hod., odchod do 10:00 hod. Inak len po dohode s majiteľom.


Preferujeme: Rodiny s deťmi