Luxusná chata v lese s vírivkou a saunou

Ubytovanie Koliba je príjemná chata, ktorú nájdete v tichom prostredí lesa, medzi Hliníkom nad Hronom a obcou Sklené Teplice. Predstavuje výborné miesto pre Vašu relaxačnú ale i aktívnu dovolenku. Vďaka jej výbornej polohe si môžete počas Vášho pobytu vychutnávať priamo z vírivky chaty jedinečný a nezaplatiteľný výhľad na krásnu scenériu Kapitulských brál.

Vítame u nás rodinky s deťmi ako aj skupiny priateľov a známych. Ak prídete za účelom relaxácie, určite navštívte Kúpele Sklené Teplice, kde si môžete dopriať veľa liečebných procedúr a rôzne druhy masáží. Turistom odporúčame preskúmať turistické chodníky Štiavnických vrchov, milovníci cyklistiky tu nájdu tiež veľa zaujímavých trás. Blízke lyžiarske stredisko Salamandra Resort je Vám k dispozícii v lete aj v zime. V lete sa vyberiete s detičkami na výlet lanovkou, v zime si tu užite výbornú lyžovačku.

Ubytovanie Koliba poskytuje celoročne komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 14 až 16 osôb. Chvíľky radosti a pohody prežijete v spoločenskej miestnosti vybavenej krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Na prípravu domácej stravy Vám určite poslúžia dve plne vybavené kuchyne s keramickou varnou doskou s plynovou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu.

Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v piatich 2-lôžkových spálniach, rovnako ako aj v jednej 2-lôžkovej spálni s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. K dispozícii je Vám tu aj jedna 4-lôžková izba s dvomi manželskými lôžkami, z ktorých jedno je umiestnené na vyvýšenom priestore. Vo všetkých izbách sú pre Vás pripravené manželské lôžka okrem jednej izby, ktorá je určená deťom a nájdete v nej poschodovú posteľ (s jedným lôžkom) a jedno samostatné lôžko. Vo výbave niektorých izieb nájdete aj televízor so satelitným príjmom a rádio s CD prehrávačom.

Pre zaistenie komfortu sú Vám v chate k dispozícii štyri kúpeľne (tri so sprchovým kútom a jedna s vaňou) ako aj štyri toalety. V priestoroch celej chaty je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K pohodovému dovolenkovému času patrí neodmysliteľne aj dobrá grilovačka či opekačka s priateľmi. Vaše detičky sa zabavia s našimi domácimi zvieratkami a pohojdajú sa na hojdačke. Vy si môžete medzitým zahrať biliard alebo si dopriať relax vo vonkajšej vírivke. Pre milovníkov wellnessu sme pripravili aj saunu a masážne kreslo. Ručíme Vám, že od nás odídete skvele oddýchnutí. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte k nám zrelaxovať svoje telo i dušu. Leto je v plnom prúde, rezervujte si svoju dovolenku už dnes! Tešíme sa na Vašu skorú návštevu.