V krásnej prírode na samote

Chata nad Tajovom je situovaná v krásnom horskom prostredí Kremnických vrchov v chatovej oblasti obce Tajov. Objekt je obklopený lesmi a horskými lúkami s početnými turistickými a cykloturistickými trasami.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v tradičnej horskej chate, v ktorej sa nachádzajú štyrmi dvojlôžkové a dve šešťlôžkové izby. Celková kapacita objektu je 20 lôžok. V chate sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a posedením. Svojím rozložením je vhodná pre organizovanie rodinných osláv, či menších firemných akcií. Hostia tu majú taktiež k dispozícii bar s občerstvením a Wifi pripojenie na internet. V chate nájdete aj plne zariadenú kuchyňu, vybavenú plynovým sporákom, elektrickou rúrou, varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, chladničkou a hriankovačom. Samozrejmosťou objektu sú sociálne zariadenia a sprchy.

Posedieť a pokochať sa krásnym výhľadom na okolitú panorámu chaty môžete priamo z veľkej terasy chaty. Pre spríjemnenie večerov je hosťom k dispozícii ohnisko s grilom. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.