Cenovo veľmi výhodné ubytovanie!

Chata Mária je situovaná v krásnom prostredí Kremnických vrchov, v príjemnej časti chatovej osady, nachádzajúcej sa približne 1 km za obcou Králiky a 12 km od mesta Banská Bystrica.

Blízke okolie chaty poskytuje našim hosťom bohaté možnosti prekrásnych turistických prechádzok, cyklistických túr ale aj ideálne podmienky pre podnikanie náročnejších horských výstupov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, zberom lesných plodov a v neposlednom rade aj skvelou lyžovačkou v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Králiky. Vďaka nádhernej okolitej prírode s dostatkom pokoja a súkromia je chata výbornou voľbou pre skupiny priateľov, rodiny s deťmi ako aj rodinné posedenia, oslavy či letné tábory.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v samostatnej väčšej útulnej chate, ktorá je svojím vybavením a dispozičným riešením vhodná pre pohodlné ubytovanie 29 až 40 osôb.

V chate je hosťom k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom ako aj jedáleň s príjemným posedením. Spoločenská miestnosť a jedáleň sú kapacitne prispôsobené pre 40 osôb. Spálňová časť chaty je tvorená 11 spálňami, dvomi jednolôžkovými izbami a deviatimi trojlôžkovými izbami. V každej izbe je zároveň možnosť využitia vždy jednej prístelky. Na prípravu vlastného stravovania Vám v objekte poslúži kompletne vybavená kuchyňa so sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou.

Pri chate nechýba záhradné posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.