Chata v nádhernom lesnom prostredí

Chata Kováčová je situovaná v nádhernom lesnom prostredí známej kúpeľnej obce Kováčová, rozprestierajúcej sa na úpätí Kremnických vrchov v Zvolenskej kotline. Chata je celoročne k dispozícii rodinám a skupinám hostí, ktorí preferujú diskrétne súkromie a odpočinok na okraji krásneho a tichého lesa. Blízke okolie ponúka okrem širokých možností turistiky aj hubárčenie, rybolov vo vodnej nádrži Kováčová či relax v termálnom aquaparku Kováčová, ktorý nájdete priamo v obci. Výborné podmienky tu máte aj v zimnom období, kedy si môžete užiť skvelú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Sielnica - Brestová vo vzdialenosti len 6 km od ubytovania. Dovolenku si spríjemnite aj cyklistikou, bicykle Vám s radosťou bezplatne zabezpečíme. Navyše, ako privítanie u nás Vás bude čakať v chate uvítacia fľaša vína.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v kompletne zariadenej chate s možnosťou ubytovania 10 až 12 osôb. Na prízemí chaty môžete využívať spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami, prístelkami a s možnosťou prechodu na príjemnú vonkajšiu terasu. Pripravená je tu pre Vás aj plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, detský kútik s hračkami, predsieň a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Podkrovie chaty disponuje dvomi päťlôžkovými spálňami s balkónom.

Pri chate nechýba altánok s vonkajším krbom s možnosťou grilovania, opekania na otvorenom ohnisku či varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí