Nádherná dovolenka v blízkosti kúpeľov!

Dovolenkový dom Centrum sa nachádza priamo v srdci kúpeľnej obce Sklené Teplice, obklopený zeleňou Štiavnických vrchov, od termálnych kúpeľov je vzdialený len cca 50 m a od kúpaliska cca 100 m.

Ubytovanie je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí sa chystajú stráviť letnú či zimnú dovolenku v nádhernom prostredí. Okolie ponúka rôzne možnosti turistiky, cyklistiky či oddychových prechádzok v lone čistej prírody. Priamo v obci navštívte celoročné Kúpele Sklené Teplice a v lete sa zas zájdite zrelaxovať na Termálne kúpalisko Sklené Teplice. Odporúčame navštíviť mesto Banská Štiavnica ktoré sa nachádza len 13 km. Nadšenci zimných športov môžu zavítať do lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Dovolenkový dom je celoročne obývateľný a má celkovú kapacitou 10 lôžok. K dispozícii sú tri spálne, kúpelňa a kuchynka vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, kuchynským setom a jedálenským posedením.

Na prízemí je umiestnená plne vybavená kuchyňa, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou s gaučovým posedením. Rovnako je k dispozícii 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na prvom poschodí nájdete jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a dvomi prístelkami vo forme výsuvného lôžka a jednu 4-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Za každého počasia je tu pre Vás pripravené vonkajšie posedenie na terase. K dispozícii máte tiež kotlík a vonkajší krb s možnosťou grilovania. Parkovanie je zabezpečené pre tri autá priamo pri objekte. Srdečne Vás pozývame stráviť u nás príjemnú, oddychovú dovolenku.