Bazén,detské ihrisko, altánok

Chata Veterník je situovaná v krásnom prostredí na okraji dedinky Králiky, blízko lyžiarskeho strediska SKI Králiky. Okolité upravované lyžiarske svahy a kilometre bežeckých tratí sú priam ideálne pre milovníkov dobrej lyžovačky.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadenej chate s celkovou kapacitou 12 lôžok. Chatu si môžete prenajať ako celý objekt alebo jednotlivo po apartmánoch. Na vrchnom podlaží chaty sa nachádzajú dva samostatné trojlôžkové apartmány s možnosťou jednej prístelky a jeden štvorlôžkový apartmán. Každý apartmán disponuje kompletne zariadenou kuchynkou, televízorom a kúpeľňou s toaletou. Na prízemí chaty majú hostia k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť s posedením, televízorom a detským kútikom. Samozrejmosťou chaty je WiFi pripojenie na internet.

Pri chate je hosťom k dispozícii vonkajší kruhový bazén s lehátkami a terasa s posedením s možnosťou grilovania a opekania. Pre deti je pripravený detský domček so šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou. Pokojnú atmosféru ubytovania dotvára rozľahlá lúka za chatou s nádherným výhľadom do okolitej prírody Kremnických vrchov.