Bazén, detské ihrisko, altánok

Chata Veterník je situovaná v krásnom prostredí na okraji dedinky Králiky, blízko lyžiarskeho strediska SKI Králiky - cca 1 km. Okolité upravované lyžiarske svahy a kilometre bežeckých tratí sú priam ideálne pre milovníkov dobrej lyžovačky.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadenej chate s celkovou kapacitou 15 lôžok. Chatu si môžete prenajať ako celý objekt alebo jednotlivo po štúdiách.

Na vrchnom podlaží chaty sa nachádzajú dve samostatné 2-lôžkové štúdia s možnosťou dvoch prísteliek ako aj jedno 4-lôžkové štúdio. Každé štúdio disponuje kompletne zariadenou kuchynkou, televízorom a kúpeľňou s toaletou. Na prízemí chaty je umiestnená ešte jedna 3-lôžková izba. Na prízemí chaty majú hostia súčasne k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť s posedením, televízorom a detským kútikom prepojenú s plne vybavenou kuchyňou. Samozrejmosťou chaty je WiFi pripojenie na internet.

Pri chate je hosťom k dispozícii vonkajší kruhový bazén s lehátkami, altánok s posedením s možnosťou grilovania a opekania. Pre deti je pripravený detský domček so šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou. Pokojnú atmosféru ubytovania dotvára rozľahlá lúka za chatou s nádherným výhľadom do okolitej prírody Kremnických vrchov.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí