Voľná Chata pre 20 osôb dátum 10-12.7

Chaty na Kozom hríbe sú situované v lone krásnej prírody Javorníkov v katastri obce Lazy pod Makytou. V príjemnom a čistom prostredí si môžete vychutnať súkromie, pohodlie a oddych s možnosťou hubárčenia či turistiky. Počas Vašej dovolenky u nás si dokonale oddýchnete od ruchu mesta a očarí Vás tu panujúci pokoj a všadeprítomná malebná príroda Javorníkov.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v chate Kozí Hríb(murovaná chatka) s celkovou kapacitou 20 osôb a chate Poľovník(drevenica) s kapacitou 10 osôb.

Na prízemí každej chaty sa nachádza kuchyňa, vybavená elektrospotrebičmi a kompletnou výbavou kuchynského riadu. S kuchyňou je prepojená spoločenská miestnosť zariadená krbom, veľkým jedálenským stolom, gaučom s konferenčným stolíkom, Hi-Fi vežou a televíziou. Vo vstupnej chodbe je vešiak s botníkom, odtiaľ sa vchádza do kúpeľne, v ktorej je sprchovací kút, umývadlo, toaleta, zrkadlo, vyhrievacie teleso a základné hygienické potreby (toaletný papier, mydlo, uterák).

Poschodie chát je v oboch častiach tvorené spálňovou časťou s jednou dvojlôžkovou posteľou, šiestimi jednolôžkovými posteľami a jedným rozťahovacím gaučom. V tejto priestrannej časti je Vám k dispozícii televízor a DVD prehrávač.

Pri chate sú pre Vás vytvorené skvelé podmienky pre oddych a relax. Využívať tu môžete záhradnú terasu s vonkajším dreveným posedením a murovaným krbom. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete hraním stolného futbalu či šípok. Pri chate je zabezpečené bezproblémové parkovanie na parkovisku, ktoré je spolu s prístupovou cestou celoročne udržiavané. Tešíme sa na Vašu návštevu.