Pod lesom - v tichom prostredí obce!

Villa u Slava je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Lazy pod Makytou, nachádzajúcej sa v obklopení prekrásnej prírody Javorníkov. Vďaka svojej ideálnej polohe v tichej lokalite obce pod lesom, tak predstavuje novopostavená Villa u Slava celoročne ideálne miesto pre trávenie skvelej rodinnej dovolenky plnej relaxu, ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. V letnom období si tu vychutnáte množstvo príjemných lesných prechádzok, horských a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou Javorníkov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj hubárčením a zberom lesných plodov. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci výbornej lyžovačky a snowboardingu, ktorým sú k dispozícii blízke okolité lyžiarske strediská - Skipark Dešná, Ski Čertov - Javorníky a Ski centrum Kohútka.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej rekreačnej chalupe - Ville u Slava, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 až 7 osôb (prípadne 6 dospelých osôb a dvoch detí). Kedže chalupu prenajímame vždy len jednej skupine hostí, počas celého Vášho pobytu tu máte garantované maximálne súkromie a pokoj.

Vo vile je Vám k dispozícii priestranná obývacia miestnosť s krbom, televízorom, CD/DVD prehrávačom a pohodlnou sedačkou, využiteľnou pre prespanie jednej dospelej osoby, resp. dvoch detí. Táto obývacia miestnosť je zároveň prepojená s jedálenskou časťou s posedením a plne vybavenou kuchyňou, v ktorej môžete na prípravu vlastných jedál využívať sporák s keramickou varnou doskou a rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Okrem vstupnej chodby je súčasťou prízemia chalupy rovnako jedna útulná 2-lôžková spálňa s televízorom, ako aj kúpeľňa s vaňou a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie vily, kde sú pre Vás pripravené ďalšie dve 2-lôžkové spálne s televízorom a balkónom. Pre zaistenie komfortu hostí sa tu nachádza aj druhá kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Chata disponuje taktiež väčšou spoločenskou miestnosťou s lavicovým posedením, kde si v kruhu svojej rodiny a priateľov môžete vychutnávať príjemné večery aj pri hraní stolného tenisu. Do tejto miestnosti je zaistený samostatný vchod z vonkajšej časti chaty. Príjemne oddýchnuť si môžete aj v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania, kde nechýba terasa s posedením, či ohnisko. Využívať tu môžete taktiež prenosný gril a kotlík na prípravu chutného gulášu. Vaše ratolesti sa tu vyšantia na preliezkách, hojdačkách, šmýkačke, trampolíne alebo v pieskovisku s hračkami. V letnom období sa tu príjemne osviežite vo vonkajšom bazéne.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri vile. Tešíme sa na Vás.