S bazénom, vírivkou a saunou!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v krásnom tichom lesnom prostredí malebnej obce Lazy pod Makytou, v dvoch štýlových novopostavených chatách, nachádzajúcich sa vo vzdialenosti len 3 a 10 km od upravených zjazdoviek lyžiarskych stredísk Ski Čertov a Ski Centrum Kohútka. Vďaka ideálnej polohe ubytovania v pokojnom prostredí pri lese, v blízkosti lyžiarskych stredísk ako aj v obklopení prekrásnej prírody Javorníkov, predstavujú Chaty Panština celoročne výbornú voľbu pre všetkých aktívnych ľudí, ako aj milovníkov dokonalého pokoja a skvelého relaxu. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať množstvu príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou okolitou prírodou pohoria Javorníky. Výborné podmienky sú tu vytvorené taktiež pre všetkých priaznivcov hubárstva, zberu lesných plodov a bylinkárstva. V zimnom období si tu vychutnáte výbornú lyžovačku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch samostatne, vedľa seba stojacich chatách - Malej a Veľkej chate, ktoré sú prispôsobené pre pohodlné ubytovanie spolu až 19 osôb. Malá chata disponuje kapacitou 6 lôžok, vo Veľkej chate je Vám k dispozícii 13 lôžok. Vítané sú u nás tak rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny priateľov a známych, ktoré si tu počas celého svojho pobytu môžu užívať relax vo fínskej saune, vírivej vani (pre 6 osôb) a v letnom období aj vo veľkom vonkajšom bazéne (bez chlórovej úpravy vody), ktorého voda je upravovaná jadranskou morskou soľou s blahodárnymi účinkami na dýchacie cesty, pokožku citlivých hostí, detí a alergikov.

Vo Veľkej chate s kapacitou pre 13 osôb je pre Vás na prízemí pripravená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a CD/DVD prehrávačom, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou s posedením a kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastného stravovania. Spálňová časť chaty je tvorená 5 izbami, jednou 3-lôžkovou a 4-lôžkovou izbou ako i ďalšími tromi 2-lôžkovými izbami. Pre zaistenie komfortu hostí je chata dovybavená dvomi kúpeľňami so sprchovacími kútmi a toaletami. WiFi pripojenie na internet je v objekte samozrejmosťou.

Súčasťou Malej chaty s kapacitou pre 6 osôb je rovnako útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a CD/DVD prehrávačom. K dispozícii je Vám tu taktiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, jedna 2-lôžková izba a podkrovná časť so 4 lôžkami. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný relax si môžu ubytovaní hostia dopriať taktiež pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku. Využívať tu môžete aj prenosný gril, kotlík na guláš, stolný tenis a iné spoločenské hry. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame taktiež kompletnú golfovú výbavu s loptičkami. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi