Priestranná chata, krásna príroda!

Chata na Čertove je situovaná v chatovej oblasti Čertov, časť Lamže, ktorá je súčasťou obce Lazy pod Makytou, v okrese Púchov. Táto poloha je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi ako aj milovníkov športu a oddychu. Veľkou výhodou ubytovania je len 600 m vzdialený miestny lyžiarsky vlek.

Krásne prostredie a malebná príroda ponúkajú rôzne možnosti na trávenie voľnočasových aktivít. Užijete si tu turistiku, cyklistiku, prechádzky spojené s hubárčením, ako aj relax v okolitých hoteloch s wellness procedúrami, bazénmi a bowlingom. Malé deti isto poteší horský potôčik kúsok od chaty. Odporúčame Vám spraviť si aj výlet k prírodnému jazeru Karolinka v Čechách. Lyžovačku a snowboarding si užijete na svahoch blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Čertov, ale aj v obľúbenom stredisku Ski centrum Kohútka, približne 7 kilometrov od chaty. Vaši malí lyžiari a sánkari určite budú trénovať na lúke nad chatou.

Chata je k dispozícii počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane dvoch prísteliek. Príjemné voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom, minibarom a spoločenskými hrami. Pohodlné posedenie situované v tejto miestnosti využijete v prípade potreby aj ako prístelku pre dve osoby. Vaše vlastné jedlá a špeciality si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni.

Oddych a zaslúžený spánok po aktívnom dni si doprajete v dvoch 3-lôžkových spálňach (z toho jedna navyše dovybavená balkónom) a jednej 4-lôžkovej spálni, situovaných v podkroví chaty. Súčasťou chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Približne 10 metrov od chaty je dostupný signál mobilného operátora Orange.

Dve exteriérové strany chaty so vstupom zo spoločenskej miestnosti sú tvorené terasou, kde si počas slnečných dní vychutnáte pokojné chvíle a načerpáte novú energiu. Ak ste si obľúbili letnú opekačku, využite aj ohnisko pri chate, gril, či lepší kuchári kotlík na guľáš. Lyže i bicykle si môžete odložiť vo veľkej vstupnej hale. V letnom i zimnom období si zaparkujete Vaše tri autá priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate na Čertove!