Priestranná chata, krásna príroda!

Chata na Čertove je situovaná v chatovej oblasti Čertov, časť Lamže, ktorá je súčasťou obce Lazy pod Makytou, v okrese Púchov. Táto poloha je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi ako aj milovníkov športu a oddychu. Veľkou výhodou ubytovania je len 600 m vzdialený miestny lyžiarsky vlek.

Krásne prostredie a malebná príroda ponúkajú rôzne možnosti na trávenie voľnočasových aktivít. Užijete si tu turistiku, cyklistiku, prechádzky spojené s hubárčením, ako aj relax v okolitých hoteloch s wellness procedúrami, bazénmi a bowlingom. Malé deti isto poteší horský potôčik kúsok od chaty. Odporúčame Vám spraviť si aj výlet k prírodnému jazeru Karolinka v Čechách. Lyžovačku a snowboarding si užijete na svahoch blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Čertov, ale aj v obľúbenom stredisku Ski centrum Kohútka, približne 7 kilometrov od chaty. Vaši malí lyžiari a sánkari určite budú trénovať na lúke nad chatou.

Chata je k dispozícii počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou 10 lôžok. Príjemné voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom, minibarom a spoločenskými hrami. Vaše vlastné jedlá a špeciality si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni.

Oddych a zaslúžený spánok po aktívnom dni si doprajete v dvoch 3-lôžkových spálňach (z toho jedna navyše dovybavená balkónom) a jednej 4-lôžkovej spálni, situovaných v podkroví chaty. Súčasťou chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Približne 20 metrov od chaty je dostupný signál mobilného operátora Orange a O2.

Dve exteriérové strany chaty so vstupom zo spoločenskej miestnosti sú tvorené terasou, kde si počas slnečných dní vychutnáte pokojné chvíle a načerpáte novú energiu. Ak ste si obľúbili letnú opekačku, využite aj ohnisko pri chate, gril, či lepší kuchári kotlík na guľáš. Lyže i bicykle si môžete odložiť vo veľkej vstupnej hale. V letnom i zimnom období si zaparkujete Vaše tri autá priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate na Čertove!