TURISTIKA V JAVORNÍKOCH

Chata Čertov je situovaná v prekrásnej prírode Javorníkov, v rekreačnej oblasti Čertov (časť Lamže), patriacej do katastra obce Lazy pod Makytou.

Výborná poloha ubytovania v blízkosti vleku, uprostred prekrásnej prírody, v kombinácii so zabezpečeným komfortným ubytovaním je zárukou dovolenky plnej relaxu aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať turistike, cykloturistike, hubárčeniu alebo zberu sladkých lesných plodov. Dokonalý relax si vychutnajte aj v neďalekom wellness hoteli s možnosťou hrania bowlingu. V zimnom období bohatom na snehovú nádielku Vás srdečne pozývame na skvelú lyžovačku do miestneho lyžiarskeho strediska Ski Čertov Javorníky s 5 vlekmi, detským vlekom, lyžiarskou škôlkou, požičovňou lyžiarskej a snowboardovej výstroje a možnosťou večerného lyžovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Čertov s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a posedením na rozťahovacej pohovke, využiteľnej aj ako prístelka pre dve osoby.

Samozrejmosťou vybavenia chaty je aj plne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom a stoličkami, kde si môžete pohodlne pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Využiť k tomu môžete plynový dvojvarič, elektrickú rúru, chladničku, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. V tejto časti chaty (pri kuchyni a spoločenskej miestnosti) sa nachádza aj jedna spoločná kúpeľňa s toaletou. V podkrovnej časti chaty môžete príjemne relaxovať a oddychovať v dvoch útulných spálňach, jednej 4-lôžkovej a jednej 6-lôžkovej.

Vynikajúci čas s rodinou či priateľmi si môžete užívať aj vo veľmi peknej vonkajšej časti ubytovania s prekrytou terasou a tradičným dreveným posedením. Využiť je tu možné taktiež gril alebo pripravené ohnisko s kotlíkom na varenie chutného gulášu.

Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené v lete priamo pri chate a v zime cca 300 metrov od chaty. Tešíme sa na Vás!