Výhodné ceny ubytovania

Naša Škola v prírode je situovaná priamo v severoslovenskej obci Lazy pod Makytou. Je pre Vás tým najvhodnejším riešení, najmä ak hľadáte cenovo výhodné ubytovanie pre Váš školský výlet, športové sústredenie, lyžiarsky kurz alebo letný tábor.

A kam sa môžete vybrať na výlet počas pobytu u nás? Odporúčame navštíviť Vám vrch Makyta (922 m n. m.) so značenými turistickými trasami ako aj cyklotrasami v celých Javorníkoch. V neďalekom meste Púchov si zaplávate v Krytej plavárni Púchov alebo na Letnom kúpalisku Púchov. Zaujímavá je tiež návšteva Nosickej priehrady i Kúpeľov Nimnica. Za zmienku určite stojí rekračno - lyžiarske stredisko Čertov, kde si v zime zalyžujete na svahoch Ski Centra Čertov a v blízkosti hranice s Českom využijete služby lyžiarskeho strediska Ski Centrum Kohútka – Portáš. Pre lyžiarske kurzy je navyše zabezpečený bezplatný Skibus do Čertova.

Naša škola v prírode je Vám k dispozícii celoročne a ponúka celkovú kapacitu až 58 lôžok. Veľmi radi Vás ubytujeme v niektorej z nasledovných izieb:
- dvoch 2-lôžkových izbách,
- dvoch 3-lôžkových izbách,
- dvoch 4-lôžkových izbách,
- štyroch 10-lôžkových izbách.

Ubytovaným hosťom je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, DVD prehrávačom, HiFi vežou, premietacím plátnom a flipchartovou tabuľou. Navyše sa v priestoroch školy nachádza aj trieda určená na vyučovanie a prednášky, ako aj trieda vybavená kuchynkou s kombinovaným sporákom, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a dvomi chladničkami s mrazničkami. Pre ubytovaných sú k dispozícii spoločné dámske a pánske sprchy ako aj dámske a pánske toalety. V škole je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V prípade záujmu Vám v školskej jedálni pripravíme kvalitné pokrmy až 5-krát denne. V rámci areálu využijete drevený altánok so štýlovým posedením a grilom. Počas teplých večerov zaiste oceníte možnosť opekania a posedenia pri ohnisku. Zašportovať si môžete v telocvični alebo na multifunkčnom ihrisku s umelým trávnikom, kde si zahráte futbal, tenis, volejbal i floorbal. Na zvyšovanie fyzickej výkonnosti Vám výborne poslúži úplne nové workoutové ihrisko pre deti od 14 rokov. Pre menšie deti (do 14 rokov) je v areáli školy - pri viacúčelovom ihrisku - zriadené nové detské ihrisko. Určite Vás poteší možnosť hrať stolný futbal a stolný tenis na troch stolnotenisových stoloch priamo v ubytovni. Využitie všetkých uvedených priestorov a zariadení je zahrnuté v cene ubytovania. Priamo pri škole, v oplotenom areáli, zaparkujete Vaše autá i autobusy.

Ubytovanie v Škole v prírode Lazy pod Makytou je cenovo výhodné a okrem pestrej palety doplnkových voľnočasových možností Vám ponúka príjemné prostredie v blízkosti prekrásnej prírody. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!