V tichom prostredi-Tento rok bez bazéna

Chalupa v Klecenci je situovaná v prekrásnom tichom prostredí pohoria Javorníky, konkrétne v osade Klecenec pri obci Zariečie, v okrese Púchov. Výborná poloha drevenice ponúka široké možnosti trávenia voľného času.

V letnom období sa podhorská oblasť Javorníkov stáva rajom pre milovníkov turistiky a cykloturistiky, najmä vďaka množstvu dobre pripravených a označených turistických trás, ktoré Vás zavedú na naozaj prekrásne miesta. Nadšencov vodných športov a zábavy určite priláka vodná nádrž Nosice, ktorá bola vybudovaná na rieke Váh, známa ako Priehrada mládeže. Počas Vášho pobytu v zimnom období môžete využiť upravené bežecké trate na bežkovanie v mierne zvlnenom teréne s dlhými rovinatými úsekmi. Tí, ktorí dávajú prednosť zjazdovému lyžovaniu, majú k dispozícií zjazdové svahy s lyžiarskymi vlekmi v Lazoch pod Makytou, na Kohútke, v Čertove, v Makove a v ďalších okolitých lyžiarskych strediskách.

Chalupa v Klecenci je veľmi pekná drevenička rodinného charakteru, ktorá ponúka svojim hosťom ubytovanie v tichom a romantickom prostredí pre 6 až 7 osôb. Na prízemí chalúpky sa nachádzajú dve spálne, jedna 1-lôžková (využiteľná len v letných mesiacoch) a jedna väčšia 5 lôžková izba, vybavená manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami. Ubytovaní hostia majú v chalupe k dispozícii jednu spoločnú kuchyňu na prípravu chutných domácich jedál, vybavenú jedálenským posedením, pecou na tuhé palivo, elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom. V blízkosti teplučkej pece sa nachádza pohodlná pohovka, ktorá v prípade potreby veľmi dobre poslúži jednej osobe ako prístelka. Kuchyňa je prepojená s obývacou časťou, kde môžete sledovať obľúbené televízne programy v televízore so satelitom alebo relaxovať pri hudbe z rádia s CD prehrávačom. Hosťom je k dispozícii v drevenici taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, kde nechýba teplá a studená (pitná) voda.

Táto malebná zrekonštruovaná chalúpka so zachovaným tradičným vzhľadom a charakterom pôvodnej drevenej stavby sa pýši prekrásnou, rozľahlou a kompletne oplotenou záhradou, kde sa nachádza romantická záhradná hojdačka s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu a kopce. Večery si môžu hostia spríjemniť pri ohnisku s posedením alebo v altánku s grilom, kde nechýba vybavenie na opekanie a kotlík na varenie gulášu či kapustnice. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku vzdialenom len 20 metrov od chalupy.

Ponúkame Vám ideálne podmienky pre strávenie Vašej dovolenky. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a že si užijete výborný čas s rodinou či priateľmi! Vítaní sú aj Vaši domáci štvornohí miláčikovia! Tešíme sa na Vašu návštevu!