Jacuzzi k dispozícii!

Chata Dešná sa nachádza v obci Lysá pod Makytou, v miestnej časti Dešná, len 3 kilometre od hraničného prechodu s Českou republikou. Chata je situovaná v oblasti Bielych Karpát a Javorníkov, ktoré s obľubou navštevujú najmä milovníci turistiky a prekrásnej prírody. Len necelú hodinku cesty autom od chaty môžu hostia navštíviť zoo v Zlíne v Českej republike, kde je možné vidieť zvieratá zo všetkých kútov sveta. V zimnom období hosťom odporúčame skvelú lyžovačku či sánkovačku v SKI centre Dešná, ktorá nestráca svoje čaro ani večer vďaka osvetleným zjazdovkám.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie vo veľmi peknej modernej chate s celkovou kapacitou 20 osôb. Hostia si môžu vybrať z jednej 2-lôžkovej, 4-lôžkovej, 5-lôžkovej a 7-lôžkovej izby. V spoločenskej miestnosti sa nachádza pohodlný rozťahovací gauč, ktorý môže poslúžiť ďalším dvom osobám ako prístelka. Spoločná kuchyňa je vybavená 2 plynovými sporákmi, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, mrazničkou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou, kde si hostia pohodlne pripravia chutné raňajky, obed či večeru. Na chodbe majú hostia k dispozícii spoločnú kúpeľňu s toaletou, kde nechýba voňavé mydlo a uterák.

Vonku pri chate je hosťom plne k dispozícii altánok s príjemným posedením, ohniskom, grilom a jedinečnou vírivkou, ktorá splní Vašu túžbu po dokonalom relaxe. Chata je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, resp. milovníkov turistiky a prírody. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené v uzatvorenom dvore chaty.

Príďte k nám zažiť tú pravú dovolenku! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi