Úplne nová drevenica s krbom!

Ubytovanie "Vo dvore" predstavuje štýlovú drevenicu situovanú v prekrásnom prostredí Javorníkov, v rekreačnej oblasti Čertov, patriacej do katastra malebnej obce Lazy pod Makytou pri hranici s Českou republikou. Drevenica je ideálnou voľbou pre milovníkov prírody a aktívneho oddychu. V srdci očarujúcej prírody Kysúc sa môžete venovať príjemným romantickým prechádzkam, relaxu v neďalekom wellness hoteli alebo si v zimnom období vychutnávať skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Ski Čertov, Ski Kohútka alebo Ski Ráztoka - Horná Maríková.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novej štýlovej drevenici, postavenej v slovensko - kanadskom štýle s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii veľmi pekne zariadená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami, vodnou fajkou a pohodlnou rohovou sedacou súpravou, využiteľnou ako prístelka pre dve osoby. Súčasťou drevenice je taktiež kompletne zariadená kuchyňa s balkónom, kde si môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá či upiecť sladký koláčik. Vo vybavení kuchyne nechýba plynový sporák, elektrická rúra, elektrická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. "Čerešničkou na torte" je moderná kúpeľňa s hydromasážnym sprchovacím kútom s rádiom a farebným osvetlením v jeho vnútri, kde si môžete po príjemne strávenom dni dopriať luxusné osvieženie (toaleta je taktiež súčasťou kúpeľne).

Z chodby vedie schodisko do podkrovnej časti drevenice, kde sa nachádza jedna 2-lôžková a dve 4-lôžkové spálne. Pre rodinku s dieťatkom sme pripravili aj možnosť využitia detskej postieľky a pre väčšie detičky je tu detský kútik s košom plným hračiek. V celej drevenici môžu naši hostia kedykoľvek využiť bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a relaxovať je možné v upravenej záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením, záhradnou hojdačkou, altánkom, vonkajším krbom a raclette grilom. Výborný guláš či kapustnicu si môžete pripraviť na otvorenom ohnisku, k čomu Vám radi zapožičiame aj kotlík s príslušenstvom. Najmä malé detičky tu isto poteší detská hojdačka, väčšie deti zasa možnosť zahrať si bedminton, volejbal či šípky. Milovníkom bicyklovania radi zapožičiame za menší príplatok naše bicykle. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri drevenici. Tešíme sa na Vašu návštevu!