Útulná chata v tichej lokalite!

Chatu Lesák nájdete v krásnom lesnom prostredí Javorníkov, v tichej lokalite rekreačnej oblasti Kozí Hríb, patriacej k malebnej obci Lazy pod Makytou (časť Olšová).

Ak túžite po oddychu na samote, v dokonale tichom prostredí uprostred nádhernej prírody so zaručeným maximálnym súkromím a pokojom, potom je Chata Lesák pre Vás tou správnou voľbou! Na svoje si tu prídu tak milovníci príjemných lesných prechádzok, turistických a cyklistických túr, ako aj priaznivci hubárčenia či zberu lesných plodov. V zimnom období bohatom na snehovú nádielku si v blízkych lyžiarskych strediskách vychutnáte skvelú lyžovačku. Využiť k tomu môžete služby okolitých lyžiarskych stredísk Skipark Dešná, Ski Čertov - Javorníky alebo Ski centrum Kohútka.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 9 až 10 osôb.

Na prízemí chaty je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, hriankovač a všetok potrebný riad. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň jedálenské posedenie, jedno pevné lôžko a gauč s možnosťou využitia jednej prístelky. Na prízemí chaty sa nachádza rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu, kde je pre Vás pripravená jedna väčšia spálňa s 8 pevnými lôžkami.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania rôznych chutných špecialít na prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Prístupová cesta k ubytovaniu je celoročne udržiavaná.

Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov a čoskoro nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.