Krásne horské prostredie a čistý vzduch.

Chata Tisové je situovaná v tichom horskom prostredí malebnej obce Lazy pod Makytou, časť Tisové, v obklopení nádhernej prírody pohoria Javorníky. Poloha chaty je ideálnym východiskovým bodom na turistické prechádzky, cyklistiku, hubárčenie či lyžovanie v blízkom lyžiarskom a turistickom stredisku Čertov (6 km) a Kohútka - Portáš (11 km). Ak túžite po dokonalom oddychu, pokojnom prostredí a dostatku súkromia, Chata Tisové predstavuje pre Vás skutočne ideálnu voľbu pre strávenie vidieckej dovolenky v kruhu rodiny či priateľov.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej štvorpodlažnej chate s kapacitou až 17 osôb. V chate je Vám k dispozícii 5 spální, jedna dvojlôžková, jedna trojlôžková a tri štvorlôžkové izby. Príjemne relaxovať môžete v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, barovým pultom s chladničkou, televízorom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Samozrejmosťou chaty je taktiež kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, dve kúpeľne a štyri toalety. V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenom pozemku chaty môžete využívať okrem záhradnej hojdačky altánok s vonkajším posedením, v ktorom si môžete pripraviť chutné grilované špeciality na vstavanom vonkajšom krbe. Nechýba ani ohnisko na opekanie či kotlík na varenie chutného kotlíkového gulášu. Príjemne posedieť a oddychovať môžu hostia taktiež na terase chaty, ktorá je sprístupnená z druhého podlažia objektu. Parkovanie pri chate je bezproblémové, jej pozemok je kompletne oplotený a uzavretý.