Štýlová chata s veľkým altánkom!

Chata Samko je situovaná uprostred krásnej prírody Slovenského raja, v príjemnej pokojnej lokalite na okraji spišskej obce Mlynky - miestnej časti Prostredný Hámor.

Ideálna poloha chaty v blízkosti obľúbeného lyžiarskeho strediska Mlynky, Dobšinskej ľadovej jaskyne a vodnej nádrže Palcmanská Maša je zárukou výbornej dovolenky plnej bohatých možností rekreácie, turistiky a aktívneho oddychu. Nádherná okolitá príroda Slovenského raja poskytuje našim hosťom množstvo príjemných prechádzok a horských túr krásnymi roklinami, dolinami s vodopádmi a rebríkovými značenými turistickými trasami. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj cykloturistikou, hubárčením, rybolovom a inými vodnými športmi na vodnej nádrži Palcmanská Maša. V zimnom období sú tu vytvorené veľmi dobré podmienky pre klasické a zjazdové lyžovanie ako aj korčuľovanie na prírodnom klzisku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 14 osôb. V chate sú Vám k dispozícii 4 spálne, dve trojlôžkové a dve štvorlôžkové izby. Nechýba tu ani spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rádiom a plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Pre zabezpečenie pohodlia hostí sú súčasťou chaty dve kúpeľne a dve toalety. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K chate patrí taktiež veľká záhrada s priestrannou terasou so záhradným posedením. Pripravený je tu pre Vás aj veľký prekrytý gril (kapacitne prispôsobený pre 20 osôb) s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné v garáži, resp. priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.