Rodinný penzión s domácou kuchyňou!

Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí. Aj takto Vás privítame v našom rodinnom penzióne s názvom Horský Hotel Eva Mária*, ktorý sa nachádza v pohorí Javorníkov, v rázovitej obci Horná Mariková, necelých 22 km od Považskej Bystrice. Typický je svojou jedinečnou atmosférou, výbornou kuchyňou „ako od babičky“ a skvelým prístupom personálu. Nájdete nás len 50 m od hlavnej cesty a zastávky autobusu.

Horná Mariková ponúka veľa turistických chodníkov a peknú okolitú prírodu v Rajeckej či Marikovskej doline. Zrelaxujete sa v blízkych Kúpeľoch Nimnica, v ktorých máte možnosť okrem plávania v bazénoch využiť aj jeho wellness centrum. Históriu spoznáte na hrade v Bytči, Domanižskom hrade alebo hrade v Lednici. Zima je dobrá na lyžovačku, sánkovačku či snowboardovanie v Ski Ráztoka, vzdialenom 4 km od penziónu alebo v Ski Podjavorník, Ski Čertov i Zóna Snow Makov - Kasárne.

Ubytovanie v našom rodinnom penzióne je prístupné počas celého roka, pričom maximálna kapacita je vhodná pre 40 osôb. Na výber máte z nasledovných možností ubytovania:

- dvoch rodinných 5-lôžkových izieb, pričom každá z nich má k dispozícii jednu 2-lôžkovú a jednu 3 lôžkovú spálňu. V každej rodinnej izbe je spoločná kúpeľňa;
- štyroch 3-lôžkových izieb;
- dvoch 5-lôžkových izieb.

Každá izba ako aj spálne v rodinných izbách sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom a príslušným počtom lôžok. K dispozícii je tiež 8 variabilných prísteliek. Každá z izieb je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba tu WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí penziónu môžete využívať služieb recepcie, kde Vás čaká ochotný personál. Špeciality Vám pripravia v reštaurácii pre 45 osôb, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť. K dispozícii je Vám rovnako salónik pre 26 osôb. V exteriéri sú pripravené rôzne aktivity - hranie futbalu, stolného tenisu, volejbalu (zapožičiame Vám všetko potrebné). Za poplatok Vám zaistíme bicykle, štvorkolky a služby profesionálneho maséra. Deti sa zabavia na detskom ihrisku so širokým spektrom atrakcií. Na to, aby ste prežili skvelú dovolenku, stačí už len prísť a zažiť všetky vymoženosti, ktoré Vám ponúkame. Tešíme sa na Vás!