Najlacnejší prenájom v Púchove!

Príjemné bývanie určite nájdete v rodinnom dome v tichej časti mesta Púchov - Horné Kočkovce, ktoré je ideálnou voľbou pre robotníkov a pracovníkov firiem, vyhľadávajúcich dlhodobejšie ubytovanie v blízkosti svojho pracoviska. Spoločnosť Continental Matador Rubber je dostupná pešou chôdzou za 10 minút od ubytovania. Približne 100 metrov od domu sa nachádza pohostinstvo, potraviny aj železničná stanica.

Celoročne Vám ponúkame prenájom v príjemnom rodinnom dome bez prítomnosti majiteľa, s celkovou kapacitou 19 lôžok. Hostia si u nás môžu vybrať spomedzi dvoch 3-lôžkových, dvoch 4-lôžkových a jednej 5-lôžkovej izby, ktoré sú vybavené samostatnými posteľami a televízorom. Na prípravu vlastných chutných jedál sú tu k dispozícii dve spoločné, kompletne zariadené kuchyne, vybavené plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Naši klienti majú k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po aktívne strávenom dni si môžete oddýchnuť na menšej terase s posedením, alebo využiť čas na zábavu s priateľmi a kolegami pri stolnom futbale, ktorý je Vám taktiež k dispozícii. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri objekte.

Neváhajte a rezervujte si izby už teraz! Tešíme sa na Vás!