Tichá lokalita,výhľad na Tatry.

Vila Slavka je situovaná v prekrásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej tichej časti na okraji malebnej tatranskej obce Nová Lesná. Výborná poloha vily pri zurčiacom potôčiku s krásnym výhľadom na okolité hory v kombinácii so zabezpečeným pohodlím ubytovania je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxu ale aj aktívneho oddychu a turistiky. Venovať sa môžete podnikaniu množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr. Navštíviť môžete blízky Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Hrebienok, Lomnický štít alebo Skalnaté pleso. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj spoznávaním kultúrnych a historických pamiatok Spiša či relaxom v bazénoch vodného sveta AquaCity Poprad alebo oddychom v areáli termálneho kúpaliska Vrbov. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii kvalitné služby viacerých blízkych lyžiarskych stredísk.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch rodinného penziónu. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky a jednej 3-lôžkovej izby. Samozrejmosťou výbavy všetkých izieb je televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre rodinky s deťmi a hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme pripravené dva komfortné, plne vybavené apartmány s kapacitou 3 a 4 lôžok:

- Apartmán s kapacitou 3 lôžok disponuje vlastným vchodom s predsieňou. K dispozícii je Vám tu jedna manželská posteľ a jedno samostatné lôžko ako aj menší kuchynský kútik s kompletným kuchynským vybavením a riadom (elektrická dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra). Súčasťou apartmánu je televízor, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou.

- Apartmán určený pre 4 osoby je tvorený 4-lôžkovou spálňou ako aj druhou samostatnou miestnosťou s plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, kútikom s pohodlným posedením na pohovke, taburetkami a televízorom. K apartmánu patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom ako aj samostatná toaleta. Z tohto apartmánu si môžu hostia vychutnávať zároveň prekrásny výhľad na celé pohorie Vysokých Tatier.

Pre príjemný relax a oddych hostí nechýba v penzióne spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu a do pekne upravenej záhradnej časti ubytovania. Vedľa spoločenskej miestnosti je umiestnená rovnako veľká kuchyňa s kompletným kuchynským príslušenstvom (s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnými kanvicami, mikrovlnnou rúrou a dvomi chladničkami), vyhradená pre prípravu vlastného stravovania všetkých ubytovaných hostí.

Po náročnej celodennej turistike sa môžete zrelaxovať pri príjemnom posedení v záhrade s možnosťou opekania a grilovania chutných špecialít. Započúvať sa môžete popritom aj do upokojújúcich zvukov zurčiaceho potôčika, pretekajúceho popri záhrade penziónu.

Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.