Penzión s vlastnou štýlovou reštauráciou

Penzión u Jakuba sa nachádza v krásnom podtatranskom prostredí, len 4 minútky pešou chôdzou od historického centra mesta Kežmarok a jeho prekrásneho hradu. Okolie penziónu ponúka rôzne možnosti trávenia voľného času. Pre milovníkov turistiky a cyklistiky je pripravených množstvo turistických trás a cyklotrás v nádhernom prostredí Tatranského národného parku. V zimnom období si vychutnáte skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso. Počas Vášho pobytu môžete relaxovať v termálnych vodách aquaparku AquaCity Poprad alebo kúpaliska Vrbov, prípadne využiť bohatú ponuku wellness služieb v okolitých centrách a hoteloch.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v piatich 2-lôžkových izbách s prístelkami, s celkovou kapacitou pre 10 - 15 osôb. Všetky izby sú komfortne vybavené manželskou posteľou, pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre jednu osobu), televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Každá izba disponuje vlastnou samostatnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie k internetu.

Na prízemí penziónu Vám v Reštaurácii u Jakuba ponúkame bohatý výber chutných jedál tradičnej domácej slovenskej aj medzinárodnej kuchyne, vrátane bezmäsitých jedál ako napríklad domáce bryndzové halušky. V reštaurácii sa zároveň podávajú aj chutné raňajky formou švédskych stolov, ktoré si môžete pri Vašom príchode do penziónu doobjednať. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku priamo vo dvore penziónu.

Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a s ubytovaním aj našimi reštauračnými službami budete maximálne spokojní! Tešíme sa na Vás!