Penzión s vlastnou štýlovou reštauráciou

Penzión u Jakuba sa nachádza v krásnom podtatranskom prostredí, len 4 minútky pešou chôdzou od historického centra mesta Kežmarok a jeho prekrásneho hradu. Okolie penziónu ponúka rôzne možnosti trávenia voľného času. Pre milovníkov turistiky a cyklistiky je pripravených množstvo turistických trás a cyklotrás v nádhernom prostredí Tatranského národného parku. V zimnom období si vychutnáte skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso. Počas Vášho pobytu môžete relaxovať v termálnych vodách aquaparku AquaCity Poprad alebo kúpaliska Vrbov, prípadne využiť bohatú ponuku wellness služieb v okolitých centrách a hoteloch.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v piatich 2-lôžkových izbách s prístelkami, s celkovou kapacitou pre 10 - 15 osôb. Každá izba disponuje vlastnou samostatnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie k internetu.

Na prízemí penziónu Vám v Reštaurácii u Jakuba ponúkame bohatý výber chutných jedál tradičnej domácej slovenskej aj medzinárodnej kuchyne, vrátane bezmäsitých jedál ako napríklad domáce bryndzové halušky. V reštaurácii sa zároveň podávajú aj chutné raňajky formou švédskych stolov, ktoré si môžete pri Vašom príchode do penziónu doobjednať. Parkovanie áut je v blízkosti objektu.

Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a s ubytovaním aj našimi reštauračnými službami budete maximálne spokojní! Tešíme sa na Vás!