Lacné a komfortné ubytovanie

Penzión Alex nájdete vo Vysokých Tatrách, v podtatranskej obci Nová Lesná s nádherným výhľadom na pohorie Vysokých Tatier.

Penzión ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 23 lôžok. Ubytovať sa u nás môžete v príjemne zariadených 2, 3 a 4-lôžkových izbách. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom, bezplatným WiFi pripojením na internet ako aj vlastnou kúpeľňou s toaletou. Jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba je vybavená menšou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania, čo ocenia predovšetkým rodiny s deťmi.

Pre trávenie voľných chvíľ Vám poslúži naša malá kaviareň, kde zabezpečujeme aj chutné raňajky a po dohode aj večere. Vo dvore ubytovania môžete využívať taktiež posedenie na malej terase a pri ohnisku. Dlhé letné večery tak využijete na opekanie a grilovanie s priateľmi. Vaše ratolesti sa môžu zatiaľ vyšantiť v detskom pieskovisku či na hojdačke. Všetkým ubytovaným hosťom počas ich pobytu radi zabezpečíme aj chutné stravovanie (raňajky - formou švédskych stolov, večere - podľa Vášho výberu z menu). Svoje autá si po príchode bezpečne odparkujete priamo vo dvore penziónu. V priestoroch ubytovania nechýba ani vyhradená miestnosť na úschovu bicyklov, lyží a iného športového vybavenia.

Blízko asi 150 metrov od nás je zástavka autobusu. Zástavku Tatranskej elektrickej železnice nájdete vo vzdialenosti 600 metrov. Počas pobytu u nás sa môžete vybrať na turistiku a cykloturistiku do Vysokých Tatier. Za návštevu stojí aj kúpalisko AquaCity Poprad (8 km), Termálne kúpalisko Vrbov (16 km), miesta ako Spišský hrad, Červený Kláštor, Levoča, Skanzen Pribylina, Važecká i Belianska jaskyňa.