Príjemné ubytovanie za výhodnú cenu!

Hľadáte oázu pokoja v prekrásnej tatranskej prírode? Vila Tatry situovaná v obci Nová Lesná, vo Vysokých Tatrách, je pre Vás tou ideálnou voľbou.

Skvelá poloha Vily Tatry, s dobrou dostupnosťou k známym turistickým atrakciám, je jej veľkou výhodou. Môžete si spraviť výlet k Štrbskému plesu, do Tatranskej Lomnice, Starého Smokovca ako aj do okresného mesta Poprad, kde zrelaxujete a zabavíte sa v AquaCity Poprad. Možnosť zaplávať si a oddýchnuť v termálnej vode Vám ponúka aj neďaleký Thermal Park Vrbov. Turistika, cyklistika i lyžovačka patria medzi vyhľadávané možnosti v tejto lokalite. K dispozícii sú pre Vás viaceré upravené svahy lyžiarskych stredísk Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranská Lomnica a mnoho ďalších v okolí.

Vila Tatry je v prevádzke celoročne a poskytuje ubytovanie až pre 22 osôb. Ubytovať sa môžete v izbách a apartmáne v nasledovnom rozložení:
- päť 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelky, z toho dve izby s balkónom,
- jedna 3-lôžková izba s možnosťou prístelky a balkónom,
- jeden 2-lôžkový apartmán s možnosťou prístelky.

Každá izba disponuje manželskou posteľou, televízorom ako aj kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre hostí ubytovaných na izbách je na chodbe k dispozícii mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. V apartmáne sa nachádza vlastná kuchyňa s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Našim hosťom je k dispozícii reštaurácia v susediacej budove s výdajom stravy a nápojov len pre ubytovaných hostí. Dokonalý zážitok z ubytovania Vám poskytne fínska sauna a jednovaňová vírivka (obidve za poplatok). Váš voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom ako aj na záhrade s altánkom, posedením a možnosťou grilovania.

Zažite nezabudnuteľné chvíle vo Vysokých Tatrách, zoberte rodinku, priateľov i známych a ubytujte sa v našej Vile Tatry. Tešíme sa na stretnutie s Vami!