Deti do 6 rokov ZDARMA!!!

Rodinný penzión Villa Slnečnica sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Nová Lesná, len pár kilometrov od Starého Smokovca.

Atraktívne prostredie Vysokých Tatier láka turistov z celého sveta v lete i zime. Len pár kilometrov od penziónu si perfektne zalyžujete v lyžiarskych strediskách, ako sú Dolný Smokovec - Pod lesom, Jakubkova lúka či Smokovec - Hrebienok. V zimnom období je rovnako veľkým lákadlom ľadový kostol - Tatranský dóm s prvkami tatranskej histórie a prírody. Celoročne si oddýchnete v Kúpeľoch Nový Smokovec, či naberiete novú energiu v Klimatických kúpeľoch Tatranské zruby. V lete si na svoje prídu rodiny s deťmi, ktoré zaiste poteší návšteva galérie trick-artu Tricklandia či adrenalínová jazda Horskou bobovou dráhou - Tatrabob.

Villa Slnečnica Vám ponúka celoročné ubytovanie v penzióne rodinného typu. K dispozícii sú dve 3-ložkové izby, šesť 2-lôžkových izieb s možnosťou využitia dvoch variabilných prísteliek.

V rámci ubytovania si hostia môžu oddýchnuť a zabaviť sa v spoločenskej miestnosti situovanej na prízemí. K dispozícii je Vám tu príjemné posedenie, biliard, šípky, rôzne spoločenské hry, televízia, CD/DVD prehrávač, rádio a pre detičky hračky v detskom kútiku. V spoločenskej miestnosti tiež využijete peknú kuchynku, kde si pripravíte vlastné jedlá.

Na prvom poschodí sa nachádza osem 2-lôžkových izieb, ktoré disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá z izieb je vybavená rádiobudíkom, rýchlovarnou kanvicou, LCD televízorom a pohodlným posedením. Vybrať si môžete zo 4 izieb s manželskou posteľou a 4 izieb s oddelenými lôžkami. V prípade potreby Vám radi ponúkneme služby prania, žehlenia a zapožičania detskej postieľky. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí sa nachádza kaviarnička s barom (otvorené od júla do septembra), kde sa podávajú raňajky. Dobrú kávu si tiež vychutnáte na terase s posedením. Dospelých i detičky zaiste poteší krásna oplotená záhrada s detským ihriskom, trampolínou, záhradnou hojdačkou a vonkajším posedením v altánku. Využiť je tu možné tiež gril, kotlík či ohnisko s možnosťou opekania. V areáli sa nachádzajú domáce zvieratká - zajačiky. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame bicykle (za poplatok). Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri penzióne.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a opäť nás s radosťou navštívite. Tešíme sa na Vás v penzióne Villa Slnečnica!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty