Útulné ubytovanie s výhľadom na Tatry!

Súkromné ubytovanie Privát Sherpa je situované v malebnej podtatranskej obci Nová Lesná, ktorá sa pýši najkrajším výhľadom na Vysoké Tatry.

Z Novej Lesnej to máte blízko do tých najvyhľadávanejších lokalít, ktoré Vysoké Tatry ponúkajú. Najväčším zážitkom je turistika k plesám, bralám i masívnym vrchom ako aj cyklistika po okolí s nádhernými výhľadmi na okolité pohoria. V neďalekom meste Vysoké Tatry si s detičkami užijete zábavu v múzeu trickartu Tricklandia a vo Veľkej Lomnici sa spoločne vybláznite v AquaFun Parku. V Tatranskej Lomnici zažijete naopak adrenalínovú jazdu bobovou dráhou Tatrabob a v meste Poprad zrelaxujete v AquaCity Poprad. V zime si zas zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Starý Smokovec - Hrebienok, Jakubkova lúka a Tatranská Lomnica.

Ubytovanie v Priváte Sherpa je pre Vás pripravené celoročne a ponúka Vám priestor pre pobyt až 13 osôb v piatich izbách. Ubytovanie je rozdelené v dvoch vedľa seba stojacich budovách.

V hlavnej budove je k dispozícii jedna 2-lôžková izba s balkónom a dve 3-lôžkové izby. Všetky izby sú vybavené manželskými posteľami a každá disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vaše jedlá si pripravíte v spoločnej kuchynke kde využijete elektrickú rúru, plynový sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a televízor.

Vo vedľa stojacej budove sa nachádza jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Aj hostia týchto dvoch izieb môžu využívať kuchynku, ktorá je rovnako kompletne zariadená ako kuchynka hlavnej budovy.

WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v obidvoch budovách bezplatne. Váš voľný čas môžete tráviť v altánku, kde si posedíte v kruhu svojich blízkych a ugrilujete si vlastné špeciality na grile záhradného krbu. Autá si môžete zaparkovať priamo pri ubytovaní. Oddýchnite si od bežného pracovného tempa a strávte Vašu dovolenku v Priváte Sherpa. Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá