Letná dovolenka za super cenu.

U nás sa nemusíte obávať. Ozónom je zabezpečená dezinfekcia izieb a celého zariadenia, nakoľko si ceníme zdravie našich zákazníkov.

Vila Lesana je situovaná v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej a tichej lokalite malebnej tatranskej obce Nová Lesná. Prekrásna okolitá príroda Národného parku Vysoké Tatry poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxu ako aj aktívneho oddychu. Počas Vášho pobytu si tu môžete vychutnávať množstvo príjemných horských túr a cyklotúr. Ďaleko to od nás nebudete mať ani do známeho aquaparku AquaCity Poprad (10 km), kde si môžete vychutnať skvelý relax v jeho vnútorných aj vonkajších bazénoch s množstvom atrakcií. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou okolitých tatranských stredísk, ako napríklad blízkeho Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice či Štrbského Plesa. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre všetkých milovníkov bežkovania a klasického lyžovania, ktorým sú k dispozícii služby okolitých lyžiarskych stredísk v Dolnom a Starom Smokovci alebo v Tatranskej Lomnici.

Počas celého roka ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch Vily Lesana, ktorá disponuje celkovou kapacitou 23 lôžok (vrátane dvoch prísteliek). Ubytovanie je vhodné pre páry, rodinky s deťmi a skupiny priateľov, ktoré si chcú vychutnať čaro Vysokých Tatier a byť zároveň blízko všetkých ich atrakcií.

Vo Vile Lesana sú Vám k dispozícii tri útulné 2-lôžkové a dve 3-lôžkové izby, ako aj dve štúdiá s kapacitou pre 2 až 3 osoby a jeden väčší apartmán, vhodný pre pohodlné ubytovanie 5 osôb. Vo výbave všetkých izieb, štúdií a apartmánu môžete využívať televízor s plochou obrazovkou so satelitným príjmom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Štúdiá a apartmány sú navyše dovybavené aj plne vybavenými kuchynkami s elektrickou dvojplatničkou/sporákom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a riadmi. V apartmáne môžu hostia využívať okrem 3-lôžkovej spálne rovnako priestrannú obývaciu miestnosť s krbom, biliardom a pohodlným posedením, ktorej súčasťou je kuchynka s barovým pultom a dve plnohodnotné lôžka.

V spoločných priestoroch vily je všetkým ubytovaným hosťom počas ich pobytu k dispozícii spoločný salónik s posedením a televízorom (slúžiaci aj ako jedáleň). Hostia, ubytovaní v 2-lôžkových a 3-lôžkových izbách, môžu na prípravu vlastného stravovania využívať vo vile spoločnú, kompletne vybavenú kuchyňu. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zároveň zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii klientom je aj kúpacia kaďa - cena je dohodou.

Pre príjemný oddych Vám tu poslúži taktiež terasa s balkónom na poschodí objektu, ako aj upravená záhradná časť vily s vonkajšou terasou s posedením, otvoreným ohniskom s drevom a záhradným grilom. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené hojdačky, šmýkačku a trampolínu. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne na súkromnom parkovisku vily.

Ozónom je zabezpečená dezinfekcia izieb a celého zariadenia, nakoľko si ceníme zdravie našich zákazníkov. Tešíme sa na Vašu návštevu.