Bezkonkurenčná cena, spokojnosť zaručený

Apartmán Tatry - Nová Lesná je situovaný v obci s rovnomenným názvom Nová Lesná. Ponúka Vám pekné ubytovanie v blízkosti tých najzaujímavejších prírodných krás a atrakcií Tatier.

Z Novej Lesnej je to len na skok do mesta Vysoké Tatry, odkiaľ sa preveziete lanovkou na Hrebienok s jedinečným výhľadom na celé okolie. V meste môžete stráviť voľné chvíle v múzeu trickartu Tricklandia, ktorého návštevu ocenia hlavne rodinky s deťmi. Celoročný relax aj zábavu prežijete v AquaCity Poprad, AquaFun Parku Veľká Lomnica i v Thermal Parku Vrbov. Celoživotný zážitok Vám zabezpečí jazda na bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici, odkiaľ sa môžete vyviesť až na Lomnický štít. V zime si zabaľte so sebou aj lyže a vychutnajte si lyžovačku v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Tatranská Lomnica a mnohých ďalších v okolí.

Či k nám zavítate v lete alebo v zime, ste u nás srdečne vítaní. Náš apartmán disponuje celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek. Apartmán Tatry - Nová Lesná si obľúbili rodinky s deťmi, dvojice i celoroční turisti.

V apartmáne nájdete obývaciu miestnosť s televízorom a moderným gaučom, ktorý Vám radi pripravíme aj ako prístelku pre dve osoby. V tejto miestnosti je možné využiť navyše ďalšiu prístelku pre jednu osobu. Samostatná kuchynka je plne vybavená a zariadená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a posedením. Tí najmenší sa v kuchyni vyhrajú v detskom kútiku s rôznymi hračkami.

Súčasťou apartmánu je tiež 2-lôžková spálňa, ktorá pozostáva z manželskej postele, prístelky pre jednu osobu a detskej postieľky. Zo spálne vedie vstup na balkón s posedením. V apartmáne sa rovnako nachádza vlastná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dokonalý relax počas Vášho pobytu si doprajete v saune. Vaše autá pohodlne zaparkujete pri bytovom dome, v ktorom sa apartmán nachádza. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Apartmáne Tatry - Nová Lesná!