V centre Vysokých Tatier!

Villa Krejza predstavuje novo-otvorený penzión v prekrásnom horskom prostredí Vysokých Tatier, v atraktívnej lokalite Horného Smokovca, z ktorého sa len za 10 minút chôdze dostanete do Starého Smokovca. Jedinečná poloha penziónu v srdci Vysokých Tatier v obklopení nádhernej prírody Tatranského národného parku v kombinácii so zabezpečeným komfortom a pohodlím ubytovania je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja ale aj aktívneho oddychu v podobe nezabudnuteľnej turistiky a skvelej lyžovačky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnou prechádzkou na Hrebienok, odkiaľ môžete pokračovať na Malú a Veľkú Studenú, kde môžete navštíviť Rainerovu chatu, Zamkovského chatu, Teryho chatu či Studenovodský vodopád. Určite nevynechajte ani návštevu Štrbského Plesa, odkiaľ sa vyveziete lanovkou priamo na dychvyrážajúci Lomnický štít.

Celoročne Vám ponúkame cenovo dostupné a zároveň komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch nášho novo-otvoreného penziónu Villa Krejza, z ktorého terasy ako aj jednotlivých balkónov si počas celého Vášho pobytu za jasného počasia môžete vychutnávať nádherné výhľady na okolité tatranské štíty. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvojlôžkových izieb ako aj dvoch apartmánoch s kapacitou pre 2 až 4 osoby. Samozrejmosťou každej izby aj apartmánu je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Väčšina izieb penziónu disponuje taktiež balkónom s krásnym panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu Tatier. Apartmány sú oproti ostatným izbám vybavené navyše aj kompletne zariadenými kuchynkami s možnosťou prípravy vlastnej stravy, čo ocenia predovšetkým rodiny s deťmi.

Súčasťou penziónu je zároveň príjemná raňajková miestnosť s posedením, historickou kachľovou pecou a barovým pultom či detský kútik s hračkami. Zatiaľ čo dospelí si budú vychutnávať nerušený oddych na slnečnej terase s vonkajším posedením, ich ratolesti sa môžu vyšantiť v záhrade penziónu so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkou.

Blízke okolie penziónu nie len že poskytuje bohaté možnosti turistických výletov, lyžovania v okolitých lyžiarskych strediskách a návštev kultúrnych a historických pamiatok, ale priamo za penziónom sa nachádza aj zastávka tatranskej električky - Pekná Vyhliadka, ktorou sa za krátky čas dopravíte do všetkých obľúbených tatranských stredísk. Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.