LAST MINUTE - Posledné voľné termíny!

Apartmán U Renáty nájdete vo Vysokých Tatrách v podtatranskej obci Nová Lesná, s výbornou dostupnosťou na turistické chodníčky, lyžiarske strediská a atrakcie Vysokých Tatier. Po náročnej túre a lyžovačke sa osviežite a zrelaxujete v AquaCity Poprad. V blízkosti ubytovania je aj fitness, wellness centrum, obchody a reštaurácie.

Hosťom poskytujeme celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 16 lôžok v troch 2-lôžkových, v jednej 3-lôžkovej, v jednej 4-lôžkovej izbe a 5-lôžkovom apartmáne.

Izby disponujú WiFi pripojením na internet. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu s toaletou a tri izby majú televízor. Na priváte sú taktiež dve kúpeľne s toaletami (na každom poschodí jedna). Voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej hale s televízorom, satelitom a DVD prehrávačom, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Chutné jedlo si navaríte aj v druhej kompletne zariadenej kuchyni na poschodí ubytovania.

V podkroví ubytovania je situovaný 5-lôžkový apartmán. Jeho súčasťou je priestranná obývacia izba s televízorom, satelitom a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí). Pre prípravu chutných pokrmov poslúži vlastná kuchyňa. Pokojný spánok Vám zaistí jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Nechýba ani moderná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Parkovanie máte zabezpečené pri objekte. Tiež tu môžete opekať a grilovať. Radi Vám pomôžeme pri plánovaní Vašich výletov po okolí. Tešíme sa na Vašu návštevu v Novej Lesnej.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí