Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica

(500 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry. Názov, ktorý je nielen na Slovensku, ale aj v okolí pojem a záruka dokonalej dovolenky. Je jedno či letnej alebo zimnej. Prekrásne výhľady a prvotriedne služby na európskej úrovni sú hlavnými ťahákmi najmenších veľhôr sveta. Zavítajte do jednej z najznámejších častí Vysokých Tatier do Tatranskej Lomnice.

Turistické stredisko s dlhou históriou láka mnoho návštevníkov dodnes. Nájdete ho niekoľko kilometrov severne od mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica sa rozprestiera priamo pod známym Lomnickým štítom. Pokiaľ Vám nestačí pohľad na neho zdola, nie je nič jednoduchšie. Z Tatranskej Lomnice premáva lanovka až do nadmorskej výšky 2632 metrov nad morom, odkiaľ svet vyzerá úplne inak.

Lyžiarske strediskoTatranskej Lomnici je našim najvyššie položeným strediskom a nájdete tu jednu z vôbec najstrmších zjazdoviek Slovenska. Zjazdovky sa tu rozprestierajú v rozmedzí výšok 888 – 2196 metrov nad morom. To predstavuje prevýšenie približne 1300 metrov čo je viac ako dosť. Najlepšie však na stredisku je to, že si v ňom tú svoju zjazdovku nájde každý.

Lyžiarske stredisko je veľmi prehľadne rozčlenené. V jeho spodnej časti nájdete modré zjazdovky, určené pre začiatočníkov. Stredná časť nazývaná Generál je určená pre stredne pokročilých lyžiarov. Vrchná časť je venovaná tým najlepším a najskúsenejším lyžiarom, nájdete tu najstrmšiu zjazdovku strediska v Lomnickom sedle. Táto zjazdovka je neustále upravovaná, ak však preferujete a chcete si vychutnať voľný terén, určená je pre Vás časť strediska nazývaná Francúzska mulda.

Stredisko bolo významne vynovené, pribudli nové zjazdovky ako aj lanovky. Pýchou je jeho nová 15 miestna kabínková lanovka, rovnaká, akú nájdete aj v lyžiarskom stredisku Jasná. V stredisku sa zaručene nebudete nudiť, čaká na Vás takmer 12 km zjazdoviek pre každého. K službám Vám bude 7 lanoviek.

Tatranská Lomnica je moderným strediskom s pestrou ponukou kvalitných služieb. Lyžiarske školy pre každého, možnosť požičať si tie najmodernejšie lyže či ochutnať najlepšie špeciality široko ďaleko. Čo môže byť lepšie ako si pochutiť na skvelom jedlo s celým Slovenskom pod nohami?

Vysoké Tatry sa snažia byť jedným z najprestížnejších lyžiarskych stredísk našej krajiny. A darí sa im to. Tatranská Lomnica má dlhé udržiavané zjazdovky, zvlášť tá najdlhšia dá zabrať každému. Je zároveň najdlhšia zjazdovka Slovenska a meria neuveriteľných 6,5 km. Dĺžka, o ktorej môže snívať väčšina našich lyžiarskych stredísk.

Tatranská Lomnica, keďže je jedným z najznámejších stredísk  na Slovensku, najmenším problémom je nájsť si v jej okolí ubytovanie. Oblasť je známa luxusnými hotelmi, penziónmi ako z rozprávok a apartmánmi. Nachádzajú sa tu aj možnosti skutočne lacného ubytovania na privátoch, súkromných chatkách, dreveniciach alebo v lacnejších turistických ubytovniachTatranská Lomnica Vám dovolí prežiť dovolenku svojich snov.

... zobraziť viac

Apartmány Stará Morava

0,3 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Len pár metrov od lanovky

Apartmán Luna

0,3 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Apartmán s hvezdárskym ďalekohľadom!

Apartmán Bernard

0,3 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
S jedinečným výhľadom na Lomnický štít.

Apartmány MATRIX

0,3 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Priamo pod lyžiarskou 6-sedačkou

APLEND Hotel Kukučka a Rezidencie Kukučka

0,4 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Nadštandard v srdci Vysokých Tatier

Penzión Volga

0,5 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Rodinná atmosféra a výhodné ceny

Penzión Encián

0,5 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Sauna, vírivka, lyžovanie...

Apartmány Renomal

0,7 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Výhodná poloha v absolútnom centre

Villa Beatrice

0,7 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Komfortné apartmány blízko zjazdoviek!

Chata Biela Stopa

0,8 km od Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Tatranská Lo...
Horská chata na samote, v lese!