Nové ubytovanie vo Vysokých Tatrách!

Privát Relax sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v malebnej podtatranskej obci Nová Lesná. Privát so svojou ideálnou polohou je vhodným ubytovaním pre všetkých milovníkov aktívne strávenej dovolenky ale i pre tých, ktorí uprednostňujú leňošenie či romantické prechádzky krásnou prírodou. Zavítajte k nám s Vašimi ratolesťami, priateľmi či známymi, radi privítame všetkých milých ľudí.

Krásne prostredie Vysokých Tatier ponúka svojim návštevníkom dostatok možností na turistiku, cyklistiku ako aj oddych v termálnych bazénoch v AquaCity Poprad, vo Vrbove alebo v Gánovciach. Navštíviť môžete aj okolité mestá a spoznať ich krásy historicko-kultúrnych pamiatok alebo si len tak posedieť v príjemných kaviarničkách pri dobrom pivku či kvalitnom vínku. V zimnom období si na svoje prídu milovníci lyžovania, bežkovania, snowboardingu či sánkovania. Detičky určite poteší aj jazda kočom s konským záprahom rozprávkovo zasneženou krajinou.

Privát Relax ponúka komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre maximálne 16 osôb (vrátane prísteliek). Hosťom sú k dispozícii štyri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na každej izbe ako aj jedna 4-lôžková izba (s manželskými lôžkami). Izba je vhodná najmä pre rodinky s deťmi, kde rodičia majú dostatok súkromia ale zároveň majú svoje ratolesti blízko seba. Vo výbave všetkých izieb nájdete televízor a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Gazdinky aj domácich kutilov poteší plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, toasterom a umývačkou riadu. Súčasťou kuchyne je zároveň jedálenská časť s posedením a LCD televízorom, slúžiaca aj ako spoločenská časť pre oddych a príjemné posedenie hostí v kruhu rodiny a priateľov. Aby sme svojim hosťom poskytli čo najväčší komfort, v priestoroch celého privátu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné letné večery si vychutnáte aj na terase s vonkajším posedením a Vaše detičky sa zaisto potešia loptovým hrám či naháňačke a schovávačke. Ak k nám zavítate aj s Vašou športovou výbavou, nemusíte si lámať hlavu s jej uskladnením. K dispozícii máme miestnosť na úschovu Vašich bicyklov, lyží či detských odrážadiel a motoriek. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na uzavretom parkovisku, priamo pri ubytovaní.

Nesvívajte o dokonalej dovolenke, prežite ju u nás v kruhu Vašich najbližších. Tešíme sa na Vašu návštevu!