Jediný kemp na brehu Lipt. Mary

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC je jediným kempingom na brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Kemping je ideálnym miestom pre milovníkov vodných športov, jachtingu, winfsurfingu, rybolovu a letných radovánok. Ak Vás voda omrzí môžete sa vybrať na turistiku, cykloturistiku, či na výlet do Demänovských jaskýň.

Areál Vám ponúka ubytovanie v chatkách, miesta pre Vaše karavany i priestor na stanovanie. Celková kapacita kempingu je až 1000 ubytovaných. Celý areál kempingu je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou na vrátnici. V areáli môžete využívať Wi-Fi internet, práčku, potraviny a požičovňu športových potrieb. Okrem iného si môžete zakúpiť suveníry, vychutnať zmrzlinu, vyskúšať jazdu na vodných skútroch.

Kemping
Na stanovanie (kempovanie) máme pre Vás pripravenú upravenú trávnatú plochu s možnosťou napojenia na elektrinu a spoločnú kuchynku.

Karavany
Pre karavany si môžete zarezervovať parcelu s rozlohou 60 m2 a viac s možnosťou pripojenia na elektrickú energiu.

Ďalej Vám ponúkame ubytovanie v 25 chatkách typu "Dom Luxury", "Nové chatky" a "Chatová osada".

Dom LUXURY - ma kapacitu 7 lôžok a je určený pre náročnejších zákazníkov. Ponúka tri spálne (1x2, 1x2, 1x3), kompletne zariadenú kuchyňu (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica), jedálenskú časť, klímu, televízor a priestrannú terasu.

Nové chatky: sú dve novopostavené chatky. Jedna štvorlôžková a druhá šesťlôžková. Každá chatka má televízor, kúpeľňu so sprchou a toaletou a kompletne zariadenú kuchyňu (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, dvojplatnička, základné riady a vybavenie).

Chatová osada: tvori ju 22 chatiek, každá chatka má 4 - 6 lôžok, zariadenú kuchyňu (chladnička, dvojplatnička, varná kanvica, mikrovlnka, základné riady a vybavenie) a sociálneho zariadenia (sprcha, toaleta, umývadlo).

Pre našich najmenších návštevníkov máme pripravené nové detské ihrisko s preliezacím hradom, hojdačkami, preliezkami a šmýkačkami.

Športoví nadšenci si prídu na svoje na profesionálnom ihrisku na plážový volejbal i pri stolnom tenise. Požičať si môžete petang, bedminton i bicykle.

Dlhé letné večery si môžete spríjemniť grilovaním, opekaním pri ohnisku a víkendovými večernými koncertami. Priamo v areáli kempingu sa nachádzajú dva bufety so širokou ponukou teplých jedál a nápojov. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu v ATC Liptovský Trnovec.