Vychutnajte si čaro Liptova na chate

Zrubová chata Lumia je situovaná v tichom horskom prostredí Liptova v krásnej Jánskej doline, ktorá je vychytenou turistickou destináciou v každom ročnom období. V tunajšej prírode nájdete množstvo príležitostí pre realizáciu rôznych turistických výletov alebo cyklotúr. Po takejto túre bude vynikajúcim riešením regenerácia v blízkom areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján, ktorý Vám okrem termálnych bazénov ponúkne aj rôzne welness služby. Počas zimných mesiacov je vynikajúcou voľbou návšteva blízkych lyžiarskych stredísk Ski Opalisko v Závažnej Porube (10 km), Fun Park Žiarce v Pavčinej Lehote (14 km) a Jasná - Chopok v Nízkych Tatrách (20 km). Lyžiarsky vlek v Liptovskom Jáne je momentálne mimo prevádzky.

Zrubová chata Lumia Vám ponúka komfortné ubytovanie počas celého roka až pre 8 osôb. Či už hľadáte vhodné ubytovanie pre strávenie príjemných chvíľ v súkromí s rodinou a deťmi alebo s priateľmi, veríme že príjemné prostredie našej drevenice bude pre Vás výbornou voľbou.

Na prízemí chaty je pre Vás pripravená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rozkladateľným gaučom s možnosťou dvoch prísteliek. S touto miestnosťou je zároveň prepojená kompletne zariadená kuchyňa s nasledovnou výbavou: keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Prízemie ďalej disponuje kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Na poschodí chaty sú Vám k dispozícii dve útulné spálne s balkónom, vybavené vždy dvomi pevnými lôžkami. V jednej z nich je možnosť využiť jednu prístelku ako aj detskú postieľku, v ďalšej dve prístelky. Súčasťou poschodia objektu je aj druhá samostatná toaleta. Vo všetkých priestoroch chaty môžete počas pobytu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre relax a oddych je pripravená vonkajšia terasa alebo posedenie pri krbe, kde je možné grilovať, opekať, či uvariť vlastný kotlíkový guláš. Pokiaľ by mali naši hostia záujem o stravu, ponúkame Vám možnosť dovozu akéhokoľvek jedla z pestrého jedálnička tradičnej slovenskej kuchyne z neďalekej koliby Strachanovka. Vaše autá bezpečne zaparkujete priamo pri chate.

Veríme, že si u nás každý príde na to svoje, či už je to krásna príroda v srdci Liptova alebo množstvo športových a relaxačných aktivít. To všetko si môžete prísť k nám vychutnať plnými dúškami a užiť si skvelú dovolenku plnú neopakovateľných zážitkov. Tešíme sa na Vašu návštevu.