Tri samostatné chatky s možnosťou sauny

Chaty Liptov sa nachádzajú v známej obci Liptovský Trnovec vo vzdialenosti len 500 metrov od Liptovskej Mary a 1500 metrov od Aquaparku Tatralandia. Veľmi blízko je to aj k GINO Paradise Bešeňová, simulátoru voľného pádu SUPERFLAI, najväčšej kontaktnej ZOO či k Jasnej - Chopku. Celoročne si tu môžete vychutnávať rovnako bohaté možnosti turistiky v Nízkych či Vysokých Tatrách.

Chaty Liptov predstavujú tri samostatné - totožné chaty s letnými terasami, ktoré sú vhodné najmä pre rodinky s deťmi a skupinky turistov. Výborným bonusom je aj možnosť využitia fínskej sauny, ktorú je možné pritiahnuť až priamo k chatám.

V spodnej časti každej chaty sa nachádza terasa, spoločenská miestnosť s televízorom so satelitom, CD prehrávačom - rádiom a rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, ako aj plne zariadená kuchyňa (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Tiež je tu samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Na poschodí chatiek sú dve samostatné trojposteľové izby s balkónom, WC s umývadlom. Ubytovanie v každej chatke je tak ideálne pre 6 až 8 osôb. K dispozícii je Vám tu rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Každá chatka má svoju terasu, vonkajšie posedenie so slnečníkom. V areáli objektov je veľký športový trávnik, vonkajšia terasa, ohnisko krb a gril. Každá chatka má detský kútik, detskú postieľku a detská sedačka. Parkovanie je pri chatkách zadarmo.

V blízkom okolí je množstvo reštaurácii, potraviny, aquaparky i blízke hory, kde je možnosť turistiky. Pri Liptovskej Mare je možnosť kúpania, rybárčenia a relaxu pri vode. V zime si môžete zalyžovať v blízkych lyžiarskych strediskách.