Plne vybavené apartmány za výborné ceny

Privát Ľubka je situovaný v krásnom prostredí Liptova, v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec. Skvelá poloha ubytovania je pre našich hostí zárukou vynikajúcich rôznorodých možností trávenia voľného času. Turistika v krásnej prírode Západných Tatier, návšteva známych jaskýň Demänovskej doliny či možnosť kúpania, rybolovu a užívania si vodných športov na Liptovskej Mare. Relaxovať môžete aj v blízkom aquaparku Tatralandia, vodnom raji Gino Paradise v Bešeňovej či termálnom kúpalisku Liptovský Ján. V zimnom období si zas môžete spríjemniť Vašu dovolenku výbornou lyžovačkou.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne a moderne zariadených 4 samostatných apartmánoch. Každý apartmán je prispôsobený pre ubytovanie rôzneho počtu hostí. V najmenšom apartmáne sa pohodlne ubytuje 5 - 6 osôb, v najväčšom až 9 - 10 osôb. K výbave každého apartmánu patrí televízor so satelitom, rádio, WiFi pripojenie, resp. káblové pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta. Samozrejmosťou každého apartmánu je taktiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, vhodná na prípravu chutnej domácej stravy.

Rozloženie jednotlivých apartmánov je nasledovné:
Apartmán č. 1 - 1x trojlôžková spálňa, 1x štvorlôžková spálňa s možnosťou prísteliek na rozkladacom gauči v izbe alebo aj v kuchyni, kuchyňa, kúpelňa s wc.
Apartmán č. 2 - 1x päťlôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky, kuchynský kútik, kúpelňa s wc.
Apartmán č. 3 - 2x trojlôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky,
1x dvojlôžková spálňa, kuchyňa, kúpelňa s wc.
Apartmán č. 4 - 1x trojlôžková spálňa, 1x štvorlôžková spálňa, 1x spoločenská miestnosť s jedným dvojlôžkom a jednou prístelkou, kuchyňa, kúpelňa s wc.

V areáli apartmánového domu nechýba vonkajšie posedenie na terase či v troch krytých altánkoch. K dispozícii je Vám záhradný krb, prenosný gril a kotlík. Parkovanie je zabezpečené na štyroch parkovacích miestach v uzavretom dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.