Nová Drevenička s výhľadom na Maru

Drevenička Vodníček je situovaná v turistami vyhľadávanej lokalite – na Liptove, v Liptovskom Trnovci, s jedinečným výhľadom na Liptovskú Maru.

Netreba chodiť ďaleko a do sýtosti sa zabavíte na Liptovskej Mare plnej atrakcií. Okrem plávania aj rybárčenia sa môžete plaviť loďou, prípadne využiť pestrú paletu vodných športov. Nevynechajte ani aquapark Tatralandia alebo vodný raj Bešeňová. Spolu s deťmi si urobte výlet do Zoo Kontakt, Domu hore nohami aj do Tatrapolisu – sveta miniatúr. Na Liptove nájdete takmer všetko, na čo si spomeniete – jaskyne, turistické trasy, cyklochodníky, múzeá, pamiatky... Ak Vás zláka lyžovanie, upravované svahy strediska Jasná – Nízke Tatry ocení každý typ športovca.

Celoročne sa ubytujte v našej Dreveničke Vodníček s kapacitou pre 8 hostí. Vhodná je tak pre rodinky s deťmi aj menšie skupinky priateľov.

Tráviť pekné chvíle môžete na prízemí dreveničky. Tu sa nachádza obývací priestor s krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením. Uvariť si výborné špeciality viete v kuchyni, kde je k užívaniu keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, rýchovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie. Na prízemí je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie dreveničky je určené k pokojnému spánku. Umiestnené sú tu dve spálne – každá s manželskou posteľou, jedným lôžkom a výsuvným lôžkom. Z jednej spálne vedie východ na balkón s výhľadom na hladinu Liptovskej Mary. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Radi trávite čas na čerstvom vzduchu? Tak posedenie na terase využijete naplno. Rovnako si u nás ugrilujete jedlá na grile a uvaríte guláš v kotlíku. Vieme Vám uschovať bicykle a lyže – na požiadanie. Parkovanie vašich štvorkolesových tátošov sme zabezpečili do 20 m od Dreveničky Vodníček. Príďte, tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty