Chatky vhodné pre rodinky s deťmi

Apartmánové chatky AQUADUO sú situované uprostred krásnej prírody Liptova, v pokojnom vidieckom prostredí malebnej obce Liptovská Sielnica, nachádzajúcej sa v blízkosti Liptovskej Mary. Vďaka výbornej polohe chatiek to budete mať od nás veľmi blízko k termálnym bazénom aquaparku Tatralandia či Gino Paradise v Bešeňovej. Spríjemniť Váš pobyt si môžete navyše širokými možnosťami aktívneho oddychu, športového vyžitia, turistiky a cyklistiky. Spoznajte krásy očarujúcej Prosieckej doliny, Kvačianskej doliny, Chočských vrchov a Západných Tatier, navštívte množstvo historických a kultúrnych pamiatok Liptova alebo si doprajte skvelú lyžovačku.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch samostatných štýlových apartmánových chatkách, umiestnených vedľa seba na spoločnom oplotenom pozemku. Každá chatka je určená pre pohodlné ubytovanie 4 až 5 osôb. K dispozícii sú Vám v nej dve dvojlôžkové spálne, kompletne vybavená kuchynka vhodná na prípravu vlastného stravovania a príjemná hala s krbovou pecou, televízorom a pohodlným posedením, v ktorej je možnosť využitia jednej prístelky. Samozrejmosťou chatiek je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Pri každej chatke môžu hostia relaxovať na terase s vonkajším posedením a možnosťou grilovania na záhradnom grile. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s hojdačkami, preliezkami a šmýkačkou. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.