Novootvorené domčeky pri Aquaparku

NOVOOTVORENÉ Domčeky HOLIDAY sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec len 1500 metrov od AQUAPARKU TATRALANDIA, 500 metrov od priehrady LIPTOVSKÁ MARA, 5 km od Liptovského Mikuláša a v okolí 10 km nájdete lyžiarske strediská JASNÁ, Žiarska Dolina, Závažná Poruba, Podbreziny, Iľanovo a SkiPark Ružomberok.

Domčeky ponúkajú celoročné ubytovanie v tichej časti dedinky Liptovský Trnovec. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi a všetkých ktorí hľadajú oddych a zároveň chcú spoznať LIPTOV. Domčeky sú vybavené nasledovne:

SPODNÁ ČASŤ: obývacia miestnosť so sedacou súpravou a plne vybavená kuchynka, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom.
VRCHNÁ ČASŤ : jedna 3-lôžková izba (3 pevné lôžka), jedna 4-lôžková izba(2x pevné lôžko, 2x rozťahovacie). Druhý domček je totožný, ale je tam možnosť pohodlného ubytovania pre 8 osôb. V zimnom období je kvôli dostatku priestoru max. obsadenosť na domček 6 osôb.

Každý domček má svoju terasu so sedením. Medzi domčekmi je veľký altánok, záhradný gril, ohnisko a veľká trávnatá plocha na relax s lehátkami. Mysleli sme aj na najmenších... viac foto :)

U nás máte zaistenú taktiež možnosť objednania si maséra. Parkovanie je zabezpečené pre max. 2 autá na 1 domček (v zime len 1 auto alebo po dohode). INTERNET je k dispozícii celoročne. Tešíme sa na Vašu návštevu.