Loading

Ubytovanie Ski Žiarce - Pavčina Lehota

(678 objektov v okolí 25 km)
Ski Žiarce - Pavčina Lehota

Ski Žiarce - Pavčina Lehota

Pavčina Lehota

Liptov, azda najpopulárnejší kraj Slovenka. Nejde však len o syrové korbáčiky, letnú turistiku a relax v termálnej vode. Liptov láka každoročne milovníkov zimných športov na svoje rozmanité zjazdovky, na ktorých si nájde to svoje každý lyžiar. Pokiaľ neobľubujete veľké strediská s davmi ľudí, máme pre Vás skvelý tip.

Je ním lyžiarske stredisko Žiarce v obci Pavčina Lehota. Ponúka rodinnú atmosféru, príjemný prístup a kvalitnú lyžovačku za dobré ceny. Kde ho nájdete? Len niekoľko kilometrov južne od Liptovského Mikuláša, v blízkosti cesty vedúcej do Demänovskej doliny. Stredisko leží na okraji obce Pavčina Lehota a ponúka výhľad na veľkú časť Liptova.

Pavčinej Lehote ste už možno počuli. Nachádza sa tu najdlhšia horská bobová dráha na Slovensku, ktorá láka turistov predovšetkým počas leta. V zime sa svahy nad Pavčinou Lehotou stávajú vyhľadávaným lyžiarskym strediskom.

Lyžiarske stredisko sa nachádza v rozmedzí 760 až 907 metrov nad morom. Najlepšie na stredisku Žiarce je fakt, že ponúka lyžovanie všetkých stupňov náročnosti. Nájdete tu 4 vleky, vďaka ktorým môžete zabudnúť na dlhé rady a lyžovať od rána do večera takmer bez prestávky.

Celková dĺžka lyžiarskych zjazdoviek je 1130 metrov. Tie sú rozdelené medzi všetky náročnosti. V spodnej časti sa nachádzajú dva vleky určené výhradne začiatočníkom. Pre nich sú k dispozícií nenáročné modré zjazdovky, na ktorých sa pod dohľadom lyžiarskych inštruktorov naučia svojim prvým metrom na lyžiach.

Pre ostatných je určená dvojica ďalších vlekov. Kratší ponúka aj alternatívu zjazdu po modrej zjazdovke, ten dlhší je pre už skúsenejších. Vrchná časť tejto zjazdovky má dokonca čiernu farbu a vďaka svojmu sklonu je výzvou aj pre ostrieľaných lyžiarov.

V lyžiarskom stredisku nájdete samozrejme bufet, lyžiarsku školu, umelé zasnežovanie a v niektorých dňoch v týždni máte dokonca možnosť večerného lyžovania. Čo môže byť lepšie po dobrej večeri ako ešte pár hodín lyžovačky na svahu?

Liptov ponúka mnoho prírodných zaujímavostí a atrakcií. Do jednej z najväčších to je z Pavčinej Lehoty len na skok. Je ňou Demänovská dolina s najkrajšími jaskyňami Slovenska, Demänovskou ľadovouDemänovskou jaskyňou slobody.

Pavčina Lehota je obľúbeným východiskovým bodom aj do známejších lyžiarskych stredísk. Počas turistickej sezóny tu stretnete množstvo iných turistov. Rovnako ako oni aj Vy si môžete vybrať nejaké ubytovanie v jednom z mnohých hotelovpenziónov, privátovapartmánov či chát, z ktorých to bude na svah čo by jeden kameňom dohodil. Čo viac si môžete priať?

... zobraziť viac

Apartmány Pod horou

0,5 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, v obci...
Skutočný oddych a zážitok... ako doma

Apartmány Pod Chopkom

0,6 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, v obci...
Uvítací drik na izbe, káva, čaj grátis

Privát Ľubica

0,6 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, na okr...
Zľavy na termálne bazény, lanovky,skipas

Chata Petronella

0,6 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Demänovská Dolina, v r...
Chata s dokonalým súkromím, sauna, krb

Chata Franka

0,6 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Demänovská Dolina, mim...
Turistika, aquaparky, cyklistika!

Relax Penzión J&L

0,7 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, na okr...
Relax vo vírivke + masáže :))

Chata 1005

0,7 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Demänovská Dolina, v r...
Chata v pokojnom lesnom prostredí!

Privát 305

0,7 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Demänovská Dolina, v r...
V krásnom tichom prostredí pri potoku!

Privát U Oľgy

0,7 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, v obci...
Voľné termíny na najbližšie mesiace!

Chata Jasná

0,7 km od Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Pavčina Lehota, na okraji obce / mesta, pri l...
Príjemná chata v pokojnom prostredí!