Nádherný domček!

Chata Katrina sa nachádza na Liptove v známej obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a najznámejšieho aquaparku Tatralandia.

Chata Vám ponúka ubytovanie v samostatnom poschodovom domčeku. Poschodie je určené na spanie. Nájdete tu dve trolôžkové izby s možnosťou prístelky. Prízemie slúži ako spoločenská časť, ktorú tvori spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, posedením, televízorom a satelitom. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a vstavaná plynová dvojplatnička). V samostatnej miestnosti máte k dispozícii sprchovací kút a toaletu.

Celý domček je oplotený s vybudovaným parkoviskom pred domom. Kúrenie zabezpečuje plyn + krbová piecka. V areáli domčeka je Vám k dispozícii záhradný altánok s krbom s možnosťou posedenia, grilovania a relaxovania.

Dovolenka na Liptove má svoje čaro. Ponúka Vám množstvo možností v lete aj v zime. Turistika, lyžovanie, rybolov, relax pri vode či kultúrne a historické pamiatky. To všetko máte od nás, čo by kameňom dohodil. Tešíme sa na Vašu návštevu.