Ochutnávka doma praženej kávy.

Pozývame Vás do jedinečnej novostavby - Rekreačného domčeka "FRAXINUS", ktorý sa nachádza na východnom okraji obce Liptovská Sielnica, na Liptove.

A čo ponúka okolie? Blízkosť mnohých atrakcií - okúpať sa, zaplávať si či previesť sa na lodi môžete na Liptovskej Mare. Zabávať sa vo vode alebo na toboganoch môžete vo Vodnom raji Bešeňová či aquaparku Tatralandia. Určite Vás poteší aj skutočnosť, že vodný zdroj, na ktorý je domček napojený, Vám poskytuje jednu z najkvalitnejších a najčistejších pitných vôd na Slovensku. Veď niet sa nad čím čudovať, kedže vyviera priamo pod vápencovou Národnou prírodnou rezerváciou Prosiecka dolina. Práve do nej (alebo Kvačianskej doliny) sa môžete vybrať spoznávať krásy okolitej prírody. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk ako sú Lyžiarske stredisko Žiar - Dolinky, Lyžiarske stredisko Žiarce, Lyžiarske stredisko Janovky a Milotín alebo Jasná - Nízke Tatry.

Ubytovať sa v dvojpodlažnom Rekreačnom domčeku "FRAXINUS" je postavený v exkluzívnom štýle pre 9 až 12 hostí. Ideálny je pre rodinky s deťmi či skupinky dobrých priateľov a známych.

Vstupnými dverami sa dostanete do chodby, kde si pokojne odložíte svoje veci. Už tu Vás zahreje teplo z krbu z obývacej izby. Tu si oddýchnete na rozkladacom gauči (slúžiacom ako prístelka pre dve osoby), kresle využiteľnom aj na prespanie jednej osoby, prípadne pri pozeraní televízora so satelitným príjmom alebo hraní hier. K príprave chutných jedál poslúži nadštandardne vybavená kuchyňa el. spotrebičmi a kuchynským riadom a jedálenským sedením. Nechýba ani kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Na prvom podlaží ubytovania sú Vám pripravené dve spálne - jedna 4-lôžková a jedna 5-lôžková (každá s manželskou posteľou a príslušným počtom zvyšných postelí). V tomto domčeku sa stane spánok Vašim liekom, lebo vďaka použitému drevu z tvrdých listnáčov (jaseň, dub, buk, čerešňa), ktoré utlmujú zlé geopatogénne zóny, sa tu vynikajúco spí. K dispozícii je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výbornú čerstvo upraženú kávičku Vám dokážeme zabezpečiť, keď prídete k nám do Rekreačného domčeka "FRAXINUS". Tú môžete vychutnať či už doma, alebo u nás v altánku na záhrade. K dispozícii je Vám aj gril, kotlík a ohnisko. Podlahové kúrenie vo vstupnej chodbe Vám poslúži na vysušenie Vašich lyžiarok. Parkovanie je zaistené v oplotenom priestore pri objekte.

Ak sa vyberiete k nám, ponúkame Vám zľavy pri rybolove na našom rybníku s následným predajom bio rybaciny alebo tiež možnosť alternatívneho výletu do tatranskej divočiny - Horskej zrubovej chaty v nadmorskej výške 1200 m n. m. Stačí už len prísť a prežiť u nás krásny čas.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty