Predĺžený víkend od 7.5. voľný

Apartmány Fatrapark 2 sa nachádzajú na úpätí Veľkej Fatry, iba 100 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Park Malinô Brdo. Ponúkajú ubytovanie v samoobslužných moderných apartmánoch, reštauráciu s terasou, vonkajšie posedenie pri ohnisku, súkromné lyžiarne a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Vo verejných priestoroch ako aj v každom apartmáne je k dispozícií bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Všetky apartmány v zariadení Fatrapark 2 majú satelitnú TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchynku s jedálenským stolom alebo barovým pultom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Niektoré taktiež disponujú balkónom s vonkajším posedením.

Súčasťou zariadenia je moderná reštaurácia, ktorá ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu a výber z medzinárodných jedál. Hostia si môžu doobjednať raňajky či polpenziu za výhodné ceny.

Nachádzajú sa tu aj konferenčné priestory s biliardom a stolným futbalom, ktoré sú k dispozícii za poplatok. K dispozícii je aj bezplatný detský kútik a bezplatné súkromné parkovisko.

Malebná dedinka Vlkolínec, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO, sa nachádza 5 km od zariadenia. Aquaparky Vodný raj Bešeňová a Lúčky Aqua Vital Park sú vzdialené 14 a 16 km.

V cene ubytovania je zahrnutá zľavová karta Liptov Region Card, s ktorou môžete využiť zľavy na skipasy a na vstupné do termálnych kúpeľov a na mnohé ďalšie aktivity v regióne.